Az országos kampányban arra kérték a szálláshelyeket, hogy legalább 5 százalék árkedvezményt nyújtsanak, a fürdőhelyek pedig 15 százalékosat. Emellett mindenki szabadon biztosíthat további kedvezményt, vagy „kreatívan kedveskedhet a hozzá látogatóknak” – fogalmazott Csendes Olivér vezérigazgató.
Az országos belföldi kampánnyal a téli rekreációs lehetőségekre szeretnék felhívni a figyelmet, ami az egészség megőrzése érdekében fontos, és szeretnék megmutatni mindenkinek, hogy télen is érdemes útra kelni belföldön.
A Feltöltődés elnevezésű integrált kommunikációs kampány 2026. január 26. és február 23. között zajlik, a kampány kommunikációja televíziós, online, közterületi és közösségi médiafelületeken, továbbá tartalomgyártói együttműködésekben is megjelenik – ismertette, hozzátéve: már most több mint 400 szolgáltató jelentkezett, reményeik szerint a kampányhoz csatlakozó szolgáltatók száma eléri az 500-at.
Fotó: DepositPhotos.com
A legutóbbi, hasonló tartalmú kampányban több mint 86 millióan nézték meg a szolgáltatók ajánlatait a csodasmagyarorszag.hu oldalon. A most induló kampányra is ezen a felületen lehet jelentkezni – tette hozzá a vezérigazgató.
Jelentkezési határidő január 22., a csatlakozás a szolgáltatóknak ingyenes a szervezet honlapján közzétett tájékoztató szerint.