A polgármester tájékoztatása szerint az önkormányzat folyamatosan figyelemmel kíséri az új étkeztetési forma működését, egyeztet a beszállítóval, és nyitott minden olyan javaslatra, amely tovább javíthatja a rendszert.
Mint Soproni Tamás közösségi oldalán fogalmaz,
az új rendszer bevezetésével kevesebb lett az ételmaradék.
Az átalakítással a szülők online intézhetik az iskolai étkezéssel kapcsolatos adminisztrációt: a rendelést, a lemondást és a befizetéseket.
Fotó: Soproni Tamás Facebook oldala
Az új rendszer egyik legnépszerűbb eleme a salátabár, amelynek költségeit teljes egészében az önkormányzat vállalja, így ezért a szülőknek nem kell külön fizetniük.