A szálloda 54 szobája kívül-belül megújult, az új épületszárnyában 23 darab tágas, kétágyas szobát alakítottak ki négycsillagos szállodai színvonalon, közülük kettő akadálymentesített. A már meglévő szobák is teljesen új arculatot kaptak, zajszűrő nyílászárókat, korszerű fűtés- és légtechnikát építettek be. Wellness-szolgáltatásokkal is bővült a szálloda kínálata, az épület wellness-szigetéban jaccuzzi, gyerekpancsoló, finn szauna, infraszauna, gőzkabin áll a vendégek rendelkezésre. A korábbi étterem helyén egy új, modern vendéglátóegység épült hangulatos bárral és nyári terasszal. A söröző – a biliárddal és a darts gépekkel – új köntösben az alagsorból a földszintre költözött át. A szálloda életében a rendezvényturizmus eddig is meghatározó volt a 400 fős Három Gúnár Rendezvényháznak köszönhetően, amely továbbra is a megszokott magas színvonalon működik. Az újjáépítést követően a hotel épületén belül további öt különteremmel is bővült a rendezvénykapacitás. A korszerűsítés részét képezte a parkolóhelyek bővítése is.
Átadták a Hotel Három Gúnárt
Európai uniós támogatással, összesen 750 millió forintos beruházással újult meg a kecskeméti Hotel Három Gúnár, amely december közepétől megújult külsővel, kibővült szolgáltatásokkal fogadja vendégeit.

Vizuális élményteremtés a luxusvendéglátásban
A luxusvendéglátás világában minden apró részlet számít – legyen szó egy exkluzív enteriőrről, tökéletesen megkomponált menüsorról vagy az alkalmazottak megjelenéséről.

Szállodanyitás Tatán, az Öreg-tó partján
Már csak pár napot kell aludni, és nyit a tatai négy csillag superior minősítésű Malom és Kacsa Boutique Hotel.

Nő az online foglalásos vendégéjszakák száma Európában
A vendégéjszakák száma 2025 első negyedévében 2024 azonos időszakához képest 4,8 százalékkal nőtt.

MSZÉSZ: már lehet jelentkezni az Év Technológiai Újítása pályázatra
A Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége idén is meghirdette társult tagjai részére az Év Technológiai Újítása pályázatot.

Designhotel a Lánchídnál – új szállodát nyitott a CPI Hotels
A cseh anyacéggel rendelkező hotellánc új Mamaison szállodája már várja vendégeit Budapest szívében.

15 éve vörösben – a Kempinski ikonikus nagyköveteinek ünnepe
Idén 15 éves a Lady in Red program, amely a Kempinski szállodalánc egyik legjellegzetesebb arculati eleme.

Friss, ropogós trendriport – 2025 májusi szállodai forgalomról
Az idei év ötödik hónapjában Magyarországon 987 szálloda üzemelt.

Elégedett a szaktárca a tavasz utolsó hónapjában elért turisztikai eredményekkel
NGM: tovább dübörög a turizmus a hazai szálláshelyeken.

Négycsillagos reptéri szálloda Debrecenben
Bemutatkozott az ibis Styles Debrecen Airport Hotel.

KSH-gyorsjelentés a hazai szálláshelyek májusi forgalmáról
Áprilisban a turisztikai szálláshelyeken 1,4 millió vendég 3,4 millió vendégéjszakát töltött el.
Interjú

Nagybor vagy semmi
A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk
Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban
Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.