Még mindíg gyertyafény az Aranybikában
Bár Hupuczi László, a több szállodát, közöttük a debreceni Aranybikát is üzemeltető Cívis Hotels Zrt. vezérigazgatója csütörtökön bejelentette, pénteken kiegyenlítik a szolgáltató felé felhalmozódott, a híradások szerint 30 millió forint körüli villanyszámla hátralékát, a híradások szerint még a hétvégén is gyertyákkal világítottak a patinás hotelben.
Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?
Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.
Friss KSH-jelentés a májusi vendégforgalom alakulásáról
Változik az Airbnb-szabályozás Józsefvárosban
Új bisztrómárka a Danubius egységeinél
Luxusüdülővé alakítják át Berlusconi sokat látott szardíniai villáját
Felmérés az európai szállodapiacról
Mandarin Oriental: visszatérés a Fülöp-szigetekre
Mövenpick: hotelnyitások Európában és Ázsiában
A szálloda, ahol a retro a vendégélmény része
A Balti-tenger legnagyobb szállodája nyílik Lengyelországban
Új központi értékesítési vezető az Accent Hotelsnél
Interjú
Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?