Indiai csirkét is kérhetünk a repülőgépen

A Jet2.com brit légitársaság az Egyesült Királyság és Budapest között üzemelő repülőjáratain immár kilencféle ételt, köztük tikka masala csirkét is kínál. 

Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?

Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.

Adja fel hirdetését!

A kilencféle fogás közül a tikka masala csirkét a Jet2.com ügyfelei kedvenc ételükké választották. A minden Budapestről induló Jet2.com repülőjáraton elérhető, három fogásos étkezés magába foglalja az előételt, főételt, desszertet és egy ingyenes italt. Az utasok bármit és bármikor választhatnak, ebédelhetnek reggel, vagy rendelhetnek egy hagyományos angol reggelit délben! A gyerekeket reggeli, ropogós csirkefalatkák vagy sajtos makaróni várja - közölte lapunkkal a légitársaság.

Steve Lee, a Jet2.com kereskedelmi igazgatója, elmondta: „Nagyon izgatottak vagyunk az új, minden eddiginél bővebb ételkínálatunk fogadtatása miatt. Szorosan együttműködtünk magyar ügyfeleinkkel, hogy ízlésük szerinti ételeket alkossunk egyedi brit csavarral, és fantasztikus kínálatot, rugalmasságot biztosíthassunk. Az árak 2.400 Ft-tól indulnak, így felveszik a versenyt a reptéri éttermekkel is.”

A tikka masala csirke mellett a Jet2.com Budapest és Manchester, Edinburgh, valamint az East Midlands és Leeds Bradford reptérre közlekedő járatain a következő ételek állnak rendelkezésre: angol reggeli egész nap, vegetáriánus reggeli egész nap, marharagu gazdagon, kolbász krumplipürével, piri piri csirke, thaiföldi currys marhaszelet, marokkói zöldséges tagine, valamint négysajtos tortellini és mediterrán zöldségek.

Edinburgh, Manchester, East Midlands és Leeds

A Jet2.com nyolc egyesült királysági bázissal rendelkező brit légitársaság. A Budapest és Edinburgh közötti repülőjáratok heti három alkalommal közlekednek. A Budapest-Manchester járatok 2014. májusáig heti négy alkalommal indulnak, majd a gyakoriságuk heti hat járatra emelkedik. Az East Midlands-i (Nottingham, Leicester, Derby) járatok 2013. novemberében indulnak heti két alkalommal. A Leeds Bradford repülőtérre (Yorkshire) 2014. áprilisától repülnek, heti két alkalommal. 


Szolgálatba álltak a MÁV első utastájékoztatási készenléti járművei

Szolgálatba álltak a MÁV első utastájékoztatási készenléti járművei 

Hogy zavar esetén minél előbb felkészült segítséget kapjanak az utasok.
Extrém hőségre készül az Eurostar

Extrém hőségre készül az Eurostar 

Érkeznek az 55 fokot is kibíró új vonatok.
EU Tanács: véglegesek a légi utasok jogait erősítő szabályok

EU Tanács: véglegesek a légi utasok jogait erősítő szabályok 

Az új rendelkezések több új jogosultságot is bevezetnek.
Újabb csavar az EasyJet felvásárlásában

Újabb csavar az EasyJet felvásárlásában 

Bejelentkezett egy újabb ajánlattevő.
Wizz Air: bázisnyitások Spanyolországban

Wizz Air: bázisnyitások Spanyolországban 

Az ultrafapados légitársaság novemberben nyitja meg első operatív bázisait Spanyolországban.
Kikapott Norvégia – a norvég légitársaság egy napra British Airways lett

Kikapott Norvégia – a norvég légitársaság egy napra British Airways lett 

A közösségi média egyik legszórakoztatóbb légitársasági akcióját eredményezte a labdarúgó-világbajnokság negyeddöntője.
Jövőre Belgiumba készül? Akkor van egy rossz hírünk

Jövőre Belgiumba készül? Akkor van egy rossz hírünk 

Fizetőssé válnak a belga autópályák 2027-től kezdődően.
Egyre több Airbus a fellegekben

Egyre több Airbus a fellegekben 

Az Airbus kiszállításai mintegy 15 százalékkal nőttek az első fél évben.
Vasútfejlesztés Székesfehérvár és a Balaton között

Vasútfejlesztés Székesfehérvár és a Balaton között 

Új vasúti beruházás előkészítése a balatoni vasútvonal Szabadbattyán–Lepsény szakaszának fejlesztésére, amelynek célja, hogy két vágányon, 160 kilométer/órás sebességgel lehessen haladni.
Új arcfelismerő rendszer a katari légikötőben

Új arcfelismerő rendszer a katari légikötőben 

Új biometrikus szolgáltatást vezetett be a dohai Hamad Nemzetközi Repülőtér és a Qatar Airways.

Interjú

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén 

Látogatás egy kortárs erdei házban a szakértővel – személyes élményeken keresztül.
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?

Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón? 

Éliás Balázs navigációs tiszttel nemzetközi karrierjének állomásairól, egy óceánjáró fedélzetén végzett munkájáról és a tengeri hajózás mindennapi kihívásairól beszélgettünk.
Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről

Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről 

Tihanyi Klárát, a HUNGEXPO stratégiai és üzletfejlesztési igazgatóját kérdeztük, aki a Lyonból indult SIRHA mintájára létrehozott hazai eseményt a kezdetektől fogva szervezi és irányítja.