A világ legmagasabb és legvonzóbb hegységében hét hónapja egyetlen hegymászó sem járhatott. Az újranyitás is csak részleges, a teljes turisztikai szektort a járványveszély miatt nem nyitják meg - pedig az ázsiai ország bevételeinek túlnyomó része innen származik, írja az euronews hírportál.
Forrás: Euronews.com