Személyi változások a Kartago Tours-nál

Távozott a korábbi partnerkapcsolati menedzser, Bajzáth Hajnalka. Az újonnan létrehozott Business Development Manager pozícióra Kerényi Botond érkezett az utazásszervezőhöz. Lehóczki Márta pedig Chief of Sales Operations and Projects pozícióban folytatja, korábbi feladatai e-commerce fejlesztési és marketingautomatizációs projektekkel egészülnek ki.  

A DERTOURS-hoz tartozó utazásszervező új pozíciót hozott létre a termékportfólió és az értékesítés további erősítésére. Az új Business Development Manager pozícióra Kerényi Botondot igazolta le. Kiválasztásával a B2B és a B2C ügyfelek még magasabb szintű kiszolgálását, a piaci pozíció és az versenyképesség további erősítését célozza meg, írják ezzel kapcsolatos, hozzánk eljuttatott közleményükben. 

Kerényi Botond / Forrás: Kartago Tours
Kerényi Botond / Forrás: Kartago Tours

Kerényi Botond idegenforgalmi és szállodaipari szakközgazdász diplomával rendelkezik, pályafutását a budapesti szállodaiparban kezdte. Nemzetközi területen is kipróbálta magát: három évig a Halkidiki-félszigeten vezetett egy DMC irodát. Majd tizenhét éven keresztül vezető magyar utazásszervezőknél dolgozott. Ebből 12,5 évet a Neckermann Utazásnál töltött, ahol nemzetközi környezetben tett szert az értékesítési, termékfejlesztési, árazási és charter területek alapos ismeretére. 

Még két személyi változásról beszámoltak:

Július közepén távozott a cégtől Bajzáth Hajnalka, korábbi partnerkapcsolati menedzser. Bajzáth Hajnalka korábbi telefonszáma (Tel.: +36 20 770 6554) a jövőben a Kerényi Botond közvetlen elérhetősége lesz. Ezért a cég kéri partnereit, hogy minden fenti esetben a Foglalási Központ telefonszámát keressék a hatékony és gördülékeny ügyintézés érdekében!

A másik újdonság pedig, hogy Lehóczki Márta Chief of Sales Operations and Projects pozícióban folytatja. Korábbi feladatai kiegészülnek a nemzetközi anyavállalat marketingautomatizációs és e-commerce fejlesztéseinek magyarországi megvalósításával. Az új pozíció létrehozásával a Kartago Tours célja a digitális csatornák szerepének erősítése a cég marketing és értékesítési folyamataiban. 

 

 

 


Magyar vályogkemence Chicagóban

Magyar vályogkemence Chicagóban 

A Paradigma Ariadné is ott van a 2025-ös Chicagói Építészeti Biennálé (CAB) kiállítói között.
Nyár, szünidő és Dubaj

Nyár, szünidő és Dubaj 

A városban számos lehetőség van kulturális, aktív, sőt akár extrém programok kipróbálására.
Ausztria újra felfedezve – Sport, ízek és élmények karnyújtásnyira

Ausztria újra felfedezve – Sport, ízek és élmények karnyújtásnyira 

Ausztria 2025-ben is izgalmas célpont a magyar utazók számára.
Midsommer, avagy egy varázslatos svédországi éjszaka

Midsommer, avagy egy varázslatos svédországi éjszaka 

A nyári napforduló a svédek második legnagyobb ünnepe, az éj ilyenkor a hagyományok szerint tele van varázslattal.
Tűzvész Splitnél – videóval

Tűzvész Splitnél – videóval 

A tűzoltók egyelőre nem tudják megfékezni a lángokat.
Zseniális ötlet Bécs turizmusáért felelőseitől: új sétaútvonal egy ikonikus film nyomán

Zseniális ötlet Bécs turizmusáért felelőseitől: új sétaútvonal egy ikonikus film nyomán 

Különleges új sétaprogram az osztrák fővárosban.
Retro fesztivál Opatijában

Retro fesztivál Opatijában 

Június 26-28. között Opatija a retro szórakozás fővárosává válik.
Már csak ez hiányzott: fertőző, ragályos kór jelent meg Romániában

Már csak ez hiányzott: fertőző, ragályos kór jelent meg Romániában 

Első ízben mutatták ki a juhhimlőt (variola ovina) a helyi illetékes hatóságok.
Napfényes ANTOR szezonnyitó a város felett

Napfényes ANTOR szezonnyitó a város felett 

Június 17-én a belvárosi Pullmann Hotel hangulatos rendezvénytermében tartotta szezonnyitó eseményét öt Magyarországon működő nemzeti idegenforgalmi szervezet.
Miért jönnek szívesen az osztrákok hozzánk?

Miért jönnek szívesen az osztrákok hozzánk? 

Az UniCredit Bank Austria idén is elkészítette a nyaralási euró számítását.

Interjú

Nagybor vagy semmi

Nagybor vagy semmi 

A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.
Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk 

Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.
Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban 

Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.