40 fürdőben éjszakázhat szombaton

A több mint féléves kényszerpihenő után Magyarország strandjai mindent beleadnak: színvonalas programokkal várják 2021. július 31-én az éjszakai fürdőzés szerelmeseit - tájékoztatta lapunkat a Magyar Fürdőszövetség.

Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?

Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.

Adja fel hirdetését!

A csatlakozó 40 fürdő az ország minden régióját képviseli, így mindenki lakóhelyéhez, vagy nyaralási helyszínéhez közel is csatlakozhat a programhoz.

Vízi mozi, stand-up comedy, táncos show, sportprogramok, tűzzsonglőrök, szaunaprogramok és természetesen éjszakai fürdőpartik várják a strandok szerelmeseit. Több fürdő kedvezményes belépővel és hosszított nyitva tartással fogadja a fürdőzni és bulizni vágyókat.



A vonatkozó szabályozások szerint a Strandok Éjszakája védettségi igazolvány nélkül is látogatható, azonban a Magyar Fürdőszövetség kiemelten kéri a vendégeket, hogy csak egészségesen és fokozott odafigyeléssel vegyenek részt az országos programsorozat rendezvényein.

Az idén 12. alkalommal meghirdetett Strandok Éjszakája még biztonságosabb fürdőzést ígér, mint a korábbiak, hiszen a járványügyi helyzet miatt fokozott figyelemmel üzemelnek hazánk strandfürdői.

A csatlakozó fürdőkről és a programokról a www.furdoszovetseg.hu weboldalon és a Szövetség hivatalos közösségi oldalán, a Csobbanj velünk Facebook oldalon kaphatnak az érdeklődők.


Elmarad a JazzFest Budapest

Elmarad a JazzFest Budapest 

A szervezők lemondták a JazzFest Budapest 2026 fesztivált, így elmarad a június 27-től július 5-ig tervezett idei rendezvény.
KSH-kutatói elemzés 2025-ről

KSH-kutatói elemzés 2025-ről 

Határon innen és túl – Hogyan alakul a turisztikai ágazat teljesítménye?
Múzeumok éjszakája: rendhagyó séták, Morse adó-vevő és Mátyás király lakomája

Múzeumok éjszakája: rendhagyó séták, Morse adó-vevő és Mátyás király lakomája 

Több helyszín is különleges programokkal készül a Múzeumok éjszakájára.
Kutyával nyáron a Balatonnál

Kutyával nyáron a Balatonnál 

Hová induljon kutya és gazdája – segít egy kiadvány.
Humántőke, AI és napjaink demográfiai kihívásai

Humántőke, AI és napjaink demográfiai kihívásai 

A magyar versenyképesség jövőjéről tanácskoztak Budapesten.
Nyomozás, éjszakai templomtúra, különleges tematikájú kiállítások

Nyomozás, éjszakai templomtúra, különleges tematikájú kiállítások 

Múzeumok Éjszakája a veszprémi várnegyedben.
Meghalt Somogyi Győző

Meghalt Somogyi Győző 

A hírt a Káli Medence Környezetvédelmi Társaság tudatta tagjaival.
 A Palatinus legnépszerűbb látványossága  visszatért

A Palatinus legnépszerűbb látványossága visszatért 

Az idei nyári főszezon egyik kiemelt fejlesztése a Palatinus strand közel százéves hullámgépének felújítása, amely sikeres próbaüzemet követően ismét működik.
5 hiba, ami visszafoghatja az edzésed eredményét

5 hiba, ami visszafoghatja az edzésed eredményét 

Amikor valaki edzeni kezd, természetesen azt várja, hogy néhány hét után látványos változás következzen be. Könnyen lehet, hogy kezdetben tényleg gyorsan olvadnak le a kilók, aztán egyszer csak elmaradnak az újabb eredmények. Ilyenkor nem feltétlenül az edzések számával vagy intenzitásával van probléma; sokkal gyakoribb, hogy apró, elsőre jelentéktelennek tűnő hibák lassítják a haladást.
Balatonfüreden rendezik az első nemzetközi klezmerfesztivált

Balatonfüreden rendezik az első nemzetközi klezmerfesztivált 

Új kulturális eseménnyel gazdagodik a Balaton északi partja.

Interjú

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén 

Látogatás egy kortárs erdei házban a szakértővel – személyes élményeken keresztül.
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?

Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón? 

Éliás Balázs navigációs tiszttel nemzetközi karrierjének állomásairól, egy óceánjáró fedélzetén végzett munkájáról és a tengeri hajózás mindennapi kihívásairól beszélgettünk.
Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről

Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről 

Tihanyi Klárát, a HUNGEXPO stratégiai és üzletfejlesztési igazgatóját kérdeztük, aki a Lyonból indult SIRHA mintájára létrehozott hazai eseményt a kezdetektől fogva szervezi és irányítja.