A falinaptárak szegmensében, ahol tudjuk, hogy a cicás, kutyás, virágos kiadványokkal Dunát lehet rekeszteni, turizmusra koncentráló minőségi naptárakkal ritkábban találkozhatunk. A Százszorkép gárdája viszont úttörő ebben, mert évek óta szívügyüknek érzik, hogy mind a hazai, mind a külföldi (át)utazóközönség valamit hazavihessen magával ilyen formában a Kárpát-medence szépségeiből. Naptáraik nagy előnye, hogy a minőségi képanyag és kivitelezés mellett két- vagy háromnyelvű leírások is gazdagítják a kiadványaikat.
Ez turisztikai szempontból azért is fontos, mivel egy falinaptár egy esztendeig szinte folyton szem előtt van a háztartásban, a képek pedig emlékeztetik így az embert arra – legyen az külföldi, vagy magyarországi utazó –, hogy milyen szép helyen is járt, a képanyaghoz kapcsolódó angol és német leírások pedig tippeket adnak, hogy hová lenne érdemes ellátogatni újból.
Ilyen vendég-visszacsalogató, többnyelvű kiadvány a 2015-ös Wonders of Hungary – Magyarország Csodái, a Hungarikum, a fővárosi fürdőket bemutató Budapest Waters, a Budapest alkonyattól pirkadatig, a Szecesszió, a Magyar templomok, a Budapest Retro, a Szobor sztorik – Statues of Budapest, valamint a Hungarian Dishes – Magyar ételek receptnaptár.
A Százszorkép falinaptárainak érdekessége, hogy néhányuk bemutatja egy adott helyszín régi és új arcát egy naptáron belül. Ilyen a Balaton Akkor és Most, a Budapest Anno és Most, a Magyarország Anno és Most, valamint az egyik legnagyobb és legnehezebb vállalkozásuk, az Erdély Anno és Most.
Ezek a kiadványok persze nemcsak a repülőtéren, hanem a könyvesboltokban és egyes szállodákban, fürdőkben is megtalálhatóak.