Györfi Mihály, a város polgármestere közösségi média oldalán tette közzé a bejegyzést, mely szerint a szabadstrand használatának kockázatait, illetve anyagi terheit a Tiszaligeti Élményfürdő megnyitásával az önkormányzat igyekszik a lehető legkisebb szintre csökkenteni.
„A város polgárai a jövőben kulturált körülmények között, a számukra külön megállapított jelentős kedvezményt nyújtó belépőkkel vehetik igénybe a Tiszaligeti Élményfürdőt”
- fogalmazott.
Fotó: Györfi Mihály Facebook oldala
A fürdő felújítása hét évvel ezelőtt kezdődött, amelyet a koronavírus-járvány miatti áremelkedések okozta csúszások és a számtalan hibával elvégzett munka miatt máig nem lehetett megnyitni.