Több változás a Mellow Mood Hotels vezetésében

Több új igazgatót is kineveztek a cégcsoportnál, ezen belül többen most először kaptak lehetőséget, hogy szállodaigazgatóként is bizonyítsanak. 

A következő változásokról számoltak be ezzel kapcsolatos közleményükben:

Péli Szabolcs, korábbi értékesítési igazgatóhelyettes a négycsillagos Alta Moda Fashion Hotel és Estilo Fashion Hotel szállodák igazgatójaként folytatja munkáját.

 

Sóvári Katalin, aki korábban a négycsillagos Expo Congress Hotel igazgatója volt, a La Prima Fashion Hotel és a Promenade City Hotel vezetéséért felel szeptember eleje óta.

 

Az Expo Congress Hotelt korábbi helyettese, Bobák Gergely igazgatja, aki először kap lehetőséget szállodaigazgatóként.

 

Török Ágoston, korábbi értékesítési igazgató és általános igazgatóhelyettes elhagyta a cégcsoportot, a központi értékesítés igazgatója már az ez év májusa óta ebben a pozícióban dolgozó Koltai Andrea.

 

Veégh Máté, aki a múltban a cégcsoport számos szállodáját igazgatta, központi üzemeltetési igazgatói pozícióban folytatja munkáját a cégcsoportnál, és egyebekben az általános igazgató helyettese is üzemeltetési kérdésekben. Az üzemeltetési terület erősítése kulcsfontosságú a Mellow Mood Hotels számára ebben a válságba forduló időszakban Ignácz Judit üzemeltetési igazgatóhelyettessel együtt két olyan vezetőt bíztak meg a feladattal, akik több mint 10 éve a szállodalánc dolgozói, és igazgatóként is bizonyítottak már az elmúlt évek során.

Siskov Barbara, az Impulso Fashion Hotel és az Atrium Fashion Hotel igazgatója hamarosan anyai örömök elé néz, ezért helyére Szalóky Kata érkezik, aki korábban szintén dolgozott már a Mellow Mood Hotelsnél, de az ötcsillagos Matild Palace, a Luxury Collection szállodában is szerzett tapasztalatot.

A fenti változásokkal a Mellow Mood Hotels összes három- és négycsillagos szállodájának az élén történt személyi változás idén. A portfolió fennmaradó két tagjának – Baross City Hotel és Star City Hotel – igazgatójaként Hromkó-Rábai Nóra került kinevezésre, aki munkájával szintén többéve erősíti a cégcsoportot.

A Mellow Mood Hotels menedzsmentje az alábbi linken tekinthető meg: https://www.mellowmoodhotels.com/hu/menedzsment/

Elérhetőségek: Turbucz Ádám általános igazgató a.turbucz@mellowmoodhotels.com

Veégh Máté általános igazgatóhelyettes, üzemeltetési felelős m.veegh@mellowmoodhotels.com

Koltai Andrea értékesítési igazgató dos@mellowmoodhotels.com

Forrás: Mellow Mood / Turizmus Online


TKI Index: vegyes képet mutat az ágazat

TKI Index: vegyes képet mutat az ágazat 

A következő három hónapban az előző év azonos időszakához képest a szállásadók 34 százaléka növekedést, míg 12 százalékuk visszaesést vár a vendégéjszakák számában.
Ömlik a pénz a Dunakanyar vízi turizmusának fejlesztésére

Ömlik a pénz a Dunakanyar vízi turizmusának fejlesztésére 

A fejlesztés középpontjában álló hét helyszín: Ipolydamásd, Szob, Nagymaros, Visegrád, Vác, Szigetmonostor és Göd.
Verssel is fizethet egy napig a Balatonnál és Budapesten

Verssel is fizethet egy napig a Balatonnál és Budapesten 

Április 11-én, a költészet napján, a Balatonnál és Budapesten is egy különleges akcióval tisztelegnek a magyar líra előtt.
Falusi húsvét Sóstón

Falusi húsvét Sóstón 

Húsvéti programok a Sóstói Múzeumfaluban.
MSZÉSZ: friss, ropogós trendriport

MSZÉSZ: friss, ropogós trendriport 

Februári trendriport a KSH adatai alapján.
MNG: ilyen a magyar plakátművészet első aranykora

MNG: ilyen a magyar plakátművészet első aranykora 

A szecesszió korszakának magyar plakátművészetét és tárgykultúráját bemutató tárlat péntektől látható a Magyar Nemzeti Galériában.
Tavaszi programok a Tisza-tónál

Tavaszi programok a Tisza-tónál 

A tavasz nemcsak a virágok édes illatát hozta el Tiszafüredre, hanem a jobbnál jobb programokat is.
Hamarosan startol a 40. Vivicittá

Hamarosan startol a 40. Vivicittá 

Április 12-én startol Budapesten a tavasz legnépszerűbb szabadidősport-eseménye, a negyvenedik, jubileumi Telekom Vivicittá.
 Turizmusmarketing konferencia Pécsett

Turizmusmarketing konferencia Pécsett 

2025. április 11-én rendezik Pécsett a hazai turizmus- szakmai konferenciák zászlóshajójává vált évenkénti turizmusmarketing konferenciát.
MSZÉSZ régiós ülések: fenntarthatósági gyakorlatok, osztrák piac jelentősége

MSZÉSZ régiós ülések: fenntarthatósági gyakorlatok, osztrák piac jelentősége 

A március 27-28-i régiós üléseken több mint 150 szállodaipari szakember vett részt.

Interjú

Nagybor vagy semmi

Nagybor vagy semmi 

A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.
Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk 

Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.
Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban 

Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.