Mint a lezárásról szóló közleményükben írják, a zárlat idején mintegy száz szakember dolgozik majd a háttérben:
sín- és talpfacserék, zúzottkőpótlás, ágyazatrostálás, váltó- és vágányszabályozás szerepel a listán.
Emellett 1500 négyzetméteren aszfaltoznak a peronok végén, átvizsgálják a felsővezeték-hálózatot, ellenőrzik az alagutat és a támfalakat, sőt nagytakarítás is vár az utasterekre, lépcsőkre és perontetőkre. A 150 millió forintos beruházást a vasúttársaság saját forrásból finanszírozza.