Bővült a TUI Magyarország kínálata

A TUI a 2023/2024-es téli szezonban a Wizz Air járataival bővítette portfólióját.  Két sikeres szezont követően a magyar légitársasággal való együttműködés 2025 nyarán tovább folytatódik. A Budapestről induló utasok mostantól heti kettő helyett három járat közül választhatnak a ciprusi Larnacára. A heti két antalyai és krétai járat mellett most két új görögországi járat is foglalható: június 17-től Rodoszra, június 19-től pedig Zakynthos szigetére.

„Nagy örömünkre szolgál, hogy a TUI a jövő nyáron a Wizz Airrel együtt tovább bővíti a Budapestről induló járatait: heti négyről tizenegyre növekszik a járatszám, valamint újabb két görög szigetet is kínálunk budapesti indulással” – mondta Taskár Tamás, a TUI Magyarország értékesítési vezetője. 

A Bécsből induló járatprogram szintén bővült a Wizz Airrel való együttműködés révén. Júniustól heti három járat indul Korfura, valamint heti két-két járat Zakynthosra, Madeirára és Tenerifére. Az Austrian Airlines által a nyár folyamán üzemeltetett heti három járat mellett a TUI június 18-tól további két járatot indít a légitársasággal együttműködésben Bécsből a krétai Chaniába.

A légitársaság emellett szerdánként és péntekenként Bécsből Larnacára, keddenként pedig a bulgáriai Burgaszba is indít járatokat.

Az Austrian Airlines továbbra is heti három járatot indít Bécsből Burgaszba. Ezek az újdonságok – még több utazási lehetőséget kínálva – kiegészítik a Bécsből és Budapestről induló, már meglévő portfóliót. A TUI utasok számára a reptéri check-in ingyenes, és a járatokon egy kézipoggyászt (10 kg-ig) és egy feladott poggyászt (20 kg-ig) ingyenesen vihetnek magukkal.


Fotó: TUI

A nyár újdonsága a családok számára minden igényt kielégítő TUI Kids Club Roda Beach Resort & Spa Korfun, amely gyönyörű, homokos strandhoz vezető kertekkel rendelkezik. A 16 éves és idősebb, költségtudatos utazók számára vonzó választás a bulgáriai Sunny Beachen nemrégiben megnyitott TUI Suneo Perla.


Fotó: TUI Magyarország

TUI nyári repülőprogram Budapestről:

  • Heti háromszor Budapest – Larnaca, Ciprus, Wizz Air
  • Heti kétszer Budapest – Heraklion, Kréta, Wizz Air
  • Heti kétszer Budapest – Rodosz, Wizz Air
  • Heti kétszer Budapest – Zakynthos, Wizz Air
  • Heti kétszer a törökországi Antalyába, Wizz Air
  • Heti 11 alkalommal Budapestről a törökországi Antalyába, Sun Express
  • Heti egyszer Budapest – Izmir, Törökország, Sun Express

 


Ez történt Linzben egy rendhagyó eseményen

Ez történt Linzben egy rendhagyó eseményen 

A jövő nem fenyegetés, hanem lehetőség: felhívás az aktív alakításra.
Spanyolországot brutális hőség éri el

Spanyolországot brutális hőség éri el 

A nyár közepét idéző időjárás várhatóan e hét csütörtöktől vasárnapig tart majd.
Az idei nyár titkos favoritja: Bulgária

Az idei nyár titkos favoritja: Bulgária 

Feljebb ugrott a Kiwi.com foglalási listáján Portugália és Málta is.
Válságstáb alakult a parajdi sóbánya turizmusának megmentésére

Válságstáb alakult a parajdi sóbánya turizmusának megmentésére 

Jelenleg a bánya egyik legújabb részét, a Telegdy-szárnyat próbálják megmenteni két szigetelőgát kialakításával.
Ketten Comóról – exkluzív hoteldizájn a felhők felett

Ketten Comóról – exkluzív hoteldizájn a felhők felett 

Olasz elegancia, festő ecsetjére kívánkozó háttér, magyar kreativitás és időtlen luxus a hegyek ölelésében – ez a Nuvole Garden hotelprojekt a Comói-tónál.
Ömlik a víz a parajdi sóbányába, drámai a helyzet

Ömlik a víz a parajdi sóbányába, drámai a helyzet 

A hétfő éjszakai és keddi esőzések nyomán a Korond-patak vízhozama másodpercenként 50 köbméterre nőtt.
Turisztikai fejlesztés Afrikában

Turisztikai fejlesztés Afrikában 

A győri székhelyű, nemzetközi médiavállalat, a Flying Media Hungary tovább erősítette pozícióját a globális turizmus- és légiközlekedési szakmában.
Hová indulnak idén a magyarok Horvátországban?  – itt a toplista

Hová indulnak idén a magyarok Horvátországban? – itt a toplista 

A nyaralók többsége saját autóval kel útra, és a klasszikus, 7 éjszakás vakáció a legjellemzőbb, csaknem minden harmadik foglalás esetén.
Kevesebben utazunk külföldre, de hosszabb ideig maradunk

Kevesebben utazunk külföldre, de hosszabb ideig maradunk  

Idén is leginkább Horvátországba utaznak a magyarok.
Magyar Nemzeti Nap az Oszakai Világkiállításon

Magyar Nemzeti Nap az Oszakai Világkiállításon 

Közel 250 ezer érdeklődő ismerhette már meg hazánkat a pavilon nyújtotta egyedi látogatói élményen, valamint a gazdag kulturális programkínálaton keresztül.

Interjú

Nagybor vagy semmi

Nagybor vagy semmi 

A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.
Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk 

Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.
Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban 

Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.