Díjeső a WING-nek

Öt kategóriában díjat kapott a közép-európai ingatlanpiac meghatározó ingatlanfejlesztő vállalatcsoportja, WING az idei CIJ Awards-on.

Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?

Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.

Adja fel hirdetését!

A neves rendezvényre a budapesti Four Seasons Hotel Gresham Palotájában került sor és az idén immár tizenhatodik alkalommal megrendezett Construction & Investment Journal (CIJ) Awards Hungary díjátadó ünnepségén az ingatlanszakma legfontosabb szereplői voltak jelen. Az esemény keretein belül összesen öt kategóriában kapott díjat a WING. A CIJ Awards a régiós kereskedelmi ingatlanpiac egyik legrégibb szakmai elismerése, amelynek célja az ingatlanpiac legkiemelkedőbb teljesítményeinek felismerése és díjazása.

 

A Best Retail Development kategóriában a GOBUDA Mall megvalósításáért kaptak díjat. A GOBUDA Mall bevásárlóközpont a mintegy 10 hónapig tartó komplex átalakítás során egy 21 ezer négyzetméter bérbeadható területtel, nagyjából 100 üzletnek helyet adó, szolgáltató funkciót is betöltő, a mai kor igényeire választ kínáló, modern épületté alakult. 

A Best Residential Upcoming Development kategóriában a cégcsoport a LIVING fejlesztése alatt álló a Le Jardin projekttel bizonyult a legjobbnak. A Le Jardin a LIVING eddigi legkörnyezettudatosabb beruházása, amelynek részei a teljes mértékben megújuló energián alapuló gépészeti megoldások, a környezettudatos anyaghasználat, a szelektív hulladékkezelés, a környezettudatos vízfelhasználás, az esővíz újrahasznosítása, illetve a felület hűtés-fűtés.

A Best Office Upcoming Development kategóriában a Liget Center projekttel nyerték el a díjat. A Liget Center meglévő két épülete 2024-től ad majd fő bázist az RTL Magyarország valamennyi dolgozója számára, az újonnan épülő ház pedig zöld és smart megoldásokat, illetve a legkorszerűbb műszaki jellemzőket kínálja majd az irodaházat vagy akár székházat kereső cégeknek.

A Best New Office Lease Transaction kategóriában a Liberty vegyesfunkciós komplexummal bizonyultak a legjobbnak, ugyanis 3800 négyzetméternyi irodaterületére írt alá hosszú távú bérleti szerződést az eMAG-Extreme Digital. A cég várhatóan 2023 tavaszán költözik be leendő irodájába, amely az épület Könyves Kálmán körút felé néző, déli szárnyának a harmadik és negyedik emeletén kap helyet. 

Mindemellett a cégcsoport több évtizedes fennállásának és elért eredményeinek köszönhetően a Best Overall Developer kategóriában is a legjobbnak bizonyult.

 

 

Forrás: gwc.hu


Balatontól Krakkóig: közös gondolkodás a turizmus jövőjéről

Balatontól Krakkóig: közös gondolkodás a turizmus jövőjéről 

2026. június 12-én a Pannon Egyetem adott otthont az Innovációs hálózatok a turizmusban című szakmai konferenciának.
TKI: javuló konjunktúra bővülő foglalkoztatással

TKI: javuló konjunktúra bővülő foglalkoztatással 

Az index értéke az előző havi erős csökkenés után nőtt az év hatodik hónapjában.
Strandok, amelyek nem nyitnak ki idén a Velencei-tónál

Strandok, amelyek nem nyitnak ki idén a Velencei-tónál 

Egyre súlyosabb a helyzet a Velencei-tó körül.
    Osztrák utazók: Magyarország a legkedvezőbb közeli úti célok között

Osztrák utazók: Magyarország a legkedvezőbb közeli úti célok között 

Magyarország továbbra is az egyik legkedvezőbb ár-érték arányú úti cél az osztrák turisták számára.
Ismét megtelt úszókkal a Lágymányosi-öböl

Ismét megtelt úszókkal a Lágymányosi-öböl 

Kétezren úsztak a kánikulában a 4. MOL Campus Öbölúszáson.
Vezetőváltás a Martfű Thermal Spa élén

Vezetőváltás a Martfű Thermal Spa élén 

Új vezető irányításával folytatja működését a Martfű Thermal Spa.
Egy napig bejárható az Iparművészeti Múzeum épülete

Egy napig bejárható az Iparművészeti Múzeum épülete 

Mielőtt elkezdődnének a felújítás előzetes munkálatai, a látogatók bejárhatják az épületet, és saját szemükkel láthatják annak jelenlegi, leromlott állapotát.
Duna Nap az újbudai Duna-parton

Duna Nap az újbudai Duna-parton 

Egész napos vízparti programok, zene, játékok, közös piknik és nyári Duna-parti hangulat.
MaReSz kutatás: ilyen most a hazai rendezvényszektor

MaReSz kutatás: ilyen most a hazai rendezvényszektor 

Növekvő piac, gyorsuló digitalizáció és erősödő fenntarthatósági szemlélet jellemzi a hazai rendezvényágazatot.
Váratlan fejlemény a kivonulást tervező futárcégnél

Váratlan fejlemény a kivonulást tervező futárcégnél 

Mégis megkaphatták az engedélyt a magyarországi felvásárláshoz.

Interjú

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén 

Látogatás egy kortárs erdei házban a szakértővel – személyes élményeken keresztül.
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?

Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón? 

Éliás Balázs navigációs tiszttel nemzetközi karrierjének állomásairól, egy óceánjáró fedélzetén végzett munkájáról és a tengeri hajózás mindennapi kihívásairól beszélgettünk.
Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről

Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről 

Tihanyi Klárát, a HUNGEXPO stratégiai és üzletfejlesztési igazgatóját kérdeztük, aki a Lyonból indult SIRHA mintájára létrehozott hazai eseményt a kezdetektől fogva szervezi és irányítja.