Gyilkosság egy budapesti hostelben?

Holtan találtak egy embert a fővárosban hétfőn, súlyos testi sértés miatt nyomoznak. Egyes információk szerint a rendőrség egy hostelben helyszínelt.

Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?

Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.

Adja fel hirdetését!

Március 28-án, hétfőn holtan találtak egy embert a főváros VI. kerületében, egy Ó utcai házban, a 24.hu értesülése szerint idegenkezűség is felmerült. A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) súlyos testi sértés bűntettének megalapozott gyanúja miatt nyomoz - közölte a BRFK az MTI-vel. A tájékoztatás szerint egy ausztrál állampolgárral szemben indítottak eljárást. A bántalmazás és a halál közötti összefüggést szakértők bevonásával vizsgálja a BRFK.

A borsonline információi szerint az Ó utcában egy hostel első emeleti lakásánál helyszínelt a rendőrség.

A vs.hu azt írja: a holttest napok óta ott lehet a lakásban, az egyik takarító csak most bukkant rá. A feltételezések szerint két fiatal veszett össze, ez fajult el idáig.

Frissítés
Halált okozó testi sértés gyanújával vettek őrizetbe egy ausztrál férfit

Halált okozó testi sértés miatt nyomoz a rendőrség, és egy 25 éves ausztrál férfit őrizetbe vettek abban az ügyben, amelyben holtan találtak egy embert hétfőn a főváros VI. kerületében, az Ó utcában.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság keddi, az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta: a szemlén bántalmazásra utaló adatok merültek fel, ezért igazságügyi orvosszakértők bevonását kezdeményezték.

Az adatok alapján a nyomozók halált okozó testi sértés megalapozott gyanúja miatt egy 25 éves ausztrál állampolgárt gyanúsítottként hallgattak ki. A férfit őrizetbe vették és kezdeményezik előzetes letartóztatását.




Libegőzés, jógamatrac és sok boldog kutya – élmények Eplényben

Libegőzés, jógamatrac és sok boldog kutya – élmények Eplényben 

Van valami egészen különleges abban, amikor a lefelé néző kutyapózt egy (vagy több) valódi kutyával az oldalunkon csinálhatjuk. Eplényben, a Síaréna Vibe Parkban kipróbálhattuk.
Sztrájkhullám az IKEÁ-nál, meglepetéseket ígérnek a dolgozók

Sztrájkhullám az IKEÁ-nál, meglepetéseket ígérnek a dolgozók 

Hétvégén is tartott az IKEA-dolgozók sztrájkja, tájékoztatta Karsai Zoltán, a Kereskedelmi Alkalmazottak Szakszervezetének (KASZ) elnöke az MTI-t.
Esernyőkkel a klímatörvényért a Városligetben

Esernyőkkel a klímatörvényért a Városligetben 

Látványos figyelemfelhívó akcióval sürgették egy új, átfogó klímatörvény megalkotását pénteken a pesti Városligetben.
Előkelő díj a füredi strandnak

Előkelő díj a füredi strandnak 

A balatonfüredi Kisfaludy Strand a Balaton legjobbja.
Nemzetközi fotográfiai központ a Margit-negyedben

Nemzetközi fotográfiai központ a Margit-negyedben 

A csaknem 600 négyzetméteres térben a tervek szerint három moduláris kiállítótér, könyvtár, kutatószoba és workshop-helyiség kap helyet.
Melyik Magyarország legnépszerűbb kisvasútja?

Melyik Magyarország legnépszerűbb kisvasútja? 

Annyit segíthetünk: nem, nem a felcsúti kisvasút a befutó – még az első tízbe sem fér bele.
Esti kertlátogatásokkal és különleges programokkal vár a veszprémi várnegyed

Esti kertlátogatásokkal és különleges programokkal vár a veszprémi várnegyed 

Meghosszabbított nyitva tartással és új élményprogramokkal készül a nyári szezonra a veszprémi várnegyed.
Három napon át csak a jazz Miskolcon

Három napon át csak a jazz Miskolcon 

Még e hónapban érkezik a Miskolci Dixie és Jazz Fesztivál.
Jönnek a Perseidák!

Jönnek a Perseidák! 

2026-ban a Perseidák mellett egy részleges napfogyatkozás is különleges programokat ígér a Hortobágyon.
Világzene és francia életérzés a Duna-parton

Világzene és francia életérzés a Duna-parton 

Ismét Utcabált rendez a Francia Intézet.

Interjú

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén 

Látogatás egy kortárs erdei házban a szakértővel – személyes élményeken keresztül.
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?

Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón? 

Éliás Balázs navigációs tiszttel nemzetközi karrierjének állomásairól, egy óceánjáró fedélzetén végzett munkájáról és a tengeri hajózás mindennapi kihívásairól beszélgettünk.
Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről

Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről 

Tihanyi Klárát, a HUNGEXPO stratégiai és üzletfejlesztési igazgatóját kérdeztük, aki a Lyonból indult SIRHA mintájára létrehozott hazai eseményt a kezdetektől fogva szervezi és irányítja.