Már megveheti jegyét az FTC-Chelsea stadionavatóra

Hétfőn kezdődött a jegyárusítás a Ferencváros labdarúgócsapatának a Chelsea elleni gálamérkőzésére, amellyel megnyitja kapuit az FTC új stadionja, a Groupama Aréna.

Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?

Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.

Adja fel hirdetését!

Az augusztus 20-i találkozóra szerdán 20 óráig csak a bérletesek válthatnak belépőt, ők 30 százalékos kedvezményt kapnak az árból, ha a saját helyükre veszik meg a jegyet.

A kedvezményes jegyek ára az állóhelyekre 6.300 forint, a további árengedményes belépők 10.500 és 28 ezer forint közötti összegért válthatók meg. Kedvezmény nélkül az állóhelyekre szóló jegyek 9.000 forintba kerülnek, a lelátó további részeire 15 ezer és 40 ezer forint közötti árakon lehet belépőt venni.

A jegyeket csak az új stadionba érvényes szurkolói kártyával lehet megvásárolni. A pénztárak hétfőn 11 órakor nyitnak, utána mindennap 10 és 20 között tartanak nyitva az Üllői út felé eső főpénztárban, valamint lehetőség van online vásárlásra is.

A nyitómérkőzésre belépőt váltó szurkolók mindegyike emlékplakettet kap.

Így lehet jegyet vásárolni az interneten

A fradi.hu-n megjelent egy tájékoztató is az online jegyértékesítésről. Eszerint a mérkőzésre az online jegyrendszeren keresztül is lehet belépőket vásárolni július 14-étől, de az első három napban kizárólag a bérlettel rendelkező szurkolók vehetik igénybe ezt a szolgáltatást.

Az online jegyvásárláshoz ide kattintva juthat el. Az online jegyértékesítő rendszerben a bérletes az első három napban csak a saját helyére tudja megvenni a jegyét. Ha nem a saját helyére akarja megvenni a jegyet (ebben az esetben nem érvényes a 30%-os kedvezménye), azt csak a jegypénztárban tudja megtenni.

Lehetőség nyílik online jegyvásárlás esetén akkor is jegyet venni, ha nincs még szurkolói kártyája a vevőnek. Ekkor a vásárlás után 7 nap áll rendelkezésre a szurkolói kártya kiváltására. Amennyiben nem váltja ki 7 napon belül a szurkolói kártyát, a foglalás érvényét veszti. A kifizetett pénzt 30 napon belül visszautalják 20 százalékos kezelési költség levonása után. A szurkolói kártyáról ide kattintva tudhat meg többet, illetve innen éri el a regisztrációs adatlapot is.

A jegy- és bérletárakról ide kattintva tájékozódhat.

Forrás: MTI


Merre tart a hazai rendezvényszakma?

Merre tart a hazai rendezvényszakma?  

Június 3-án tartották a hazai rendezvényszervező ágazat legnagyobb szakmai eseményét, a MaReSz Event Touch konferenciát. Helyszíni tudósításunk.
Fürdőszövetség: mi kell a fürdőágazat fellendüléséhez?

Fürdőszövetség: mi kell a fürdőágazat fellendüléséhez? 

A hazai fürdőágazat előtt álló gazdasági, energetikai és turisztikai kihívások és lehetséges megoldások.
Kutyabarát Balaton: egyre több hely várja a kutyás nyaralókat

Kutyabarát Balaton: egyre több hely várja a kutyás nyaralókat 

A megújult weboldalon számos hasznos információ érhető el, többek között kutyabarát látnivalókról, strandokról, szálláshelyekről, éttermekről és vendéglátóhelyekről.
Ízek, történetek a múzeumok mélyén: programhegyek a Múzeumok Éjszakáján

Ízek, történetek a múzeumok mélyén: programhegyek a Múzeumok Éjszakáján 

Több mint 450 intézmény közel 3000 programja közül válogathatunk június 20-án, a Múzeumok Éjszakáján.
Aggteleken jár? Számoljon medvével!

Aggteleken jár? Számoljon medvével!  

Medveveszélyre figyelmeztet az Aggteleki Nemzeti Park.
Régészet Napja: különleges régészeti helyszínek, kulisszatitkok

Régészet Napja: különleges régészeti helyszínek, kulisszatitkok 

Országszerte régészeti lelőhelyek nyílnak meg a látogatók előtt júniusban.
Piknik, design és kortárs kultúra: érkezik a FIKSZ

Piknik, design és kortárs kultúra: érkezik a FIKSZ 

Június 6–7-én újra életre kel a FIKSZ (Független Iparművészeti Kortárs Szalon), ezúttal nyári kiadásban.
Veszprém és az op-art: kiállítás keretek nélkül

Veszprém és az op-art: kiállítás keretek nélkül 

A CODE új produkciója Victor Vasarely világába kalauzolja a látogatókat.
Káosz Travis Scott budapesti koncertjén

Káosz Travis Scott budapesti koncertjén 

Komoly szervezési problémák árnyékolták be Travis Scott amerikai rapper május 30-i csepeli fellépését a Barba Negra Red Stagen.
GKI: 50 milliárd forintot hozhat a fővárosnak a budapesti BL-döntő

GKI: 50 milliárd forintot hozhat a fővárosnak a budapesti BL-döntő 

A BL-döntő nem csupán rövid távú bevételeket generálhat, hanem hosszabb távon is hozzájárulhat Budapest nemzetközi turisztikai pozíciójának erősítéséhez.

Interjú

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén 

Látogatás egy kortárs erdei házban a szakértővel – személyes élményeken keresztül.
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?

Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón? 

Éliás Balázs navigációs tiszttel nemzetközi karrierjének állomásairól, egy óceánjáró fedélzetén végzett munkájáról és a tengeri hajózás mindennapi kihívásairól beszélgettünk.
Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről

Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről 

Tihanyi Klárát, a HUNGEXPO stratégiai és üzletfejlesztési igazgatóját kérdeztük, aki a Lyonból indult SIRHA mintájára létrehozott hazai eseményt a kezdetektől fogva szervezi és irányítja.