Saját szaunát épít a Vulkán Gyógyfürdő

A fürdő vendégei eddig a szomszédos szálloda szaunáját használták, mivel azonban a hotel szünetelteti a szauna üzemeltetését, saját létestmény építésébe kezdenek - írja a Termál Online.

Celldömölkön a Vulkán Gyógyfürdőt a téli időszakban ugyan egy takarékosabb üzemre állt át, viszont cserébe jelentősen csökkentették a belépőjegyek árát. A napi belépő ára mindössze 2200 forint, az 5 órás tartózkodási lehetőséget biztosító jegy pedig csak 1500 forintba kerül. Dunántúli viszonylatban ez nagyon jó ajánlatnak számít.

A fürdő minden nap 10 és 19 óra között látogatható. Nem üzemel az összes medencéjük, de a gyógyvizes jacuzzi, a kül- és beltéri ülőmedence, a tan- és úszómedence használható.

A Vulkán Gyógyfürdő vendégei közül sokan szerették a szaunavilágot is, amit viszont nem a fürdő, hanem a szomszédos szálloda üzemeltetett. A múlt idő azért indokolt, mert a közelmúltben a hotel felfüggesztette a szaunarészleg működtetését.

 

Lóránt Gábor, a fürdő igazgatója a Vaol.hu-nak elmondta, hogy pótolni fogják a szaunát. Saját beruházásban egy kisebb, de hasonló részleg kiépítéséről döntöttek. Itt egy finn és egy kombinált szauna, valamint egy dézsafürdő kap majd helyet. A munkálatok hétvégén kezdődnek és várhatóan december második hetében már birtokba is vehetik a szaunákat az érdeklődők.

Lóránt Gábor fürdőigazgató mindehhez hozzátette, hogy a nagy szaunavilág átadása előtt is volt ilyen szolgáltatása a fürdőnek, így lényegében csak vissza kell állítani a csatlakozási pontokat.


A gyönyörködtetés művészete – kiállítás Budapesten

A gyönyörködtetés művészete – kiállítás Budapesten 

Három nő, három művészeti ág, egy közös nyelv: megnyílt a PRIMAVERA kiállítás a FISE Galériában.
Idén is Háromváros Kerékpáros Fesztivál

Idén is Háromváros Kerékpáros Fesztivál 

Június 7-én és 8-án rendezik meg negyedik alkalommal Békéscsabán, Békésen és Gyulán a Háromváros Kerékpáros Fesztivált .
Programhegyek az Európa-napon

Programhegyek az Európa-napon 

Izgalmas programokkal és hasznos információkkal várják a szervezők az érdeklődőket az Európa-napon és az immár hagyományos EU-s futáson.
Kék Zóna Noszvajon

Kék Zóna Noszvajon  

Különleges eseménynek adott otthont a Nomád Hotel & Glamping.
Flash Award: lezárult a jelentkezés, már bírálják a pályázatokat

Flash Award: lezárult a jelentkezés, már bírálják a pályázatokat 

Hatvanhárom pályázat érkezett a MaReSz idei versenyére.
Első önálló koncertjét adja Budapesten a skót sztárzenekar

Első önálló koncertjét adja Budapesten a skót sztárzenekar 

Június 11-én először lép fel önálló koncerttel Magyarországon a Biffy Clyro.
Miért olyan hatékony az ablakra ragasztható fólia?

Miért olyan hatékony az ablakra ragasztható fólia?  

Egy hétvégi séta vagy reggeli kocogás során, ahogy a városban haladunk, láthatjuk, hogy rengeteg bolt kirakatán található fólia vagy valamilyen matrica. Ezek többféle célt szolgálhatnak, amelyek közül az első a figyelemfelkeltés. Ez egy jól bevált offline marketingeszköz, amit érdemes minden vállalkozásnak használnia.
Újabb hazai telepen ütötte fel a fejét a száj-és körömfájás járvány

Újabb hazai telepen ütötte fel a fejét a száj-és körömfájás járvány 

A Győr-Moson-Sopron vármegyei Rábapordányban is találtak ragadós száj- és körömfájásban fertőzött szarvasmarhát.
Májusban jön a Budapest100

Májusban jön a Budapest100 

Rekordmennyiségű ház- és közösségi kert nyitja meg idén a kapuit.
Húsvéti tojáskeresés a DinoParkban

Húsvéti tojáskeresés a DinoParkban 

Izgalmas kalanddal várja a DinoPark KÖKI látogatóit a húsvéti ünnepek alatt.

Interjú

Nagybor vagy semmi

Nagybor vagy semmi 

A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.
Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk 

Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.
Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban 

Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.