Kitüntetés Székely Györgynek
Április 2-án, Siófokon Sárdi Árpád, a Dél-dunántúli Regionális Idegenforgalmi Bizottság elnöke és dr. Róna Iván, a Magyar Turizmus Zrt. vezérigazgatója ünnepélyes keretek között átadta a „Dél-Dunántúl turizmusáért 2007” díjat Székely Györgynek, a skandináv területek külképviselőjének, aki szakértelmével és elhivatott munkájával nagymértékben hozzájárul a régió kiemelt turisztikai célterületeinek a skandináv piacon történő bevezetéséhez, népszerűsítéséhez.
Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?
Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.
Dráguló repülés, erős forint – merre utaznak idén a magyarok?
Jön az Országos Étterem Hét
Egy korty Ázsia reggelire
Művészet és vendéglátás a Káli-medencében
Hamis hotelértékelések - mit tehetünk a csalók ellen?
Szállodatörténelmet ír a Hunguest
Ráborították az asztalt a Bookingra
Kiemelkedő vendégforgalom a vidéki fürdővárosokban
A 30 milliós gyémántgyűrű rejtélyes eltűnése
Nyáron nyílik a Kimpton Hotels első szállodája Budapesten
Interjú
Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?