Újra nyitott Debrecen legrégibb fogadója

Svéd királyi lakosztály, rusztikus szoba, boltíves veranda és minőségi magyaros ételek várják a betérő vendégeket a Debrecen legrégibb fogadójaként számon tartott Régi Posta Étteremben, amely hosszú elhagyatottság után csütörtökön nyitotta meg újra kapuit - adta hírül az MTI.

Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?

Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.

Adja fel hirdetését!

Az 1690-es években épült ház Debrecen egyik legrégibb lakóházának számít, tulajdonosa egykor Diószeghi Sámuel postamester, főbíró volt. A 18. század elejétől Diószeghi fogadót és postaállomást működtetett itt, amelynek legnevezetesebb vendége XII. Károly svéd király volt. Az uralkodó - mint azt emléktábla is tanúsítja - 1714. november 13-án szállt meg itt, miközben menekülni volt kénytelen Nagy Péter orosz cár seregei elől. Az épület fontos hely- és várostörténeti értéket képvisel, csütörtöktől pedig teljesen megújult formában foglalhatja el méltó helyét a belváros szívében - hangoztatta az ünnepélyes megnyitón Mérész Ferenc tulajdonos.

A tavaly novemberben indult 250 millió forint összértékű rekonstrukcióhoz az Észak-Alföldi Regionális Fejlesztési Ügynökség 62 millió forinttal járult hozzá. "Sokat kellett dolgoznunk azon, hogy a fogadó ismét régi hangulatát idézze" - jegyezte meg. A 18. századi atmoszféráról a különböző módon berendezett szobák mindegyikében antik bútorok és egyedülálló építészeti és lakberendezési megoldások gondoskodnak. Az egyik szobában például egy szekérbe rejtett ágyban hajthatja álomra fejét a megfáradt utazó, de a különleges hatást kelt a svéd királyi lakosztály, a színes szoba, a postaállomást megidéző szállás, vagy az élénk színekben pompázó francia szoba is.

Pajna Zoltán alpolgármester, az Észak-Alföldi Fejlesztési Tanács elnöke beszédében kiemelte: nem az volt a cél, hogy növeljük a város kereskedelmi szálláshelyeinek számát, mert arra a mostani 23 személyre kialakított Régi Posta kevés lenne. Ezzel szemben egy olyan hangulatú és olyan patinás, régi fogadó nyílt meg, amely páratlan a régióban. Mint mondta, a több mint háromszáz éves épület jól példázza, hogy a pontos, precíz munkának - amely az akkori építést és a felújítást is jellemezte - van jövője. (MTI)


Rendhagyó logisztikai központavató és büféasztal bemutató

Rendhagyó logisztikai központavató és büféasztal bemutató 

Több száz üzleti partnerét invitálta június 17-én új, Zodony utcai logisztikai központjába a Budapest Party Service.
Magyar sikerek a londoni borversenyen

Magyar sikerek a londoni borversenyen 

Idén 23. alkalommal rendezték meg a Decanter World Wine Awardsot Londonban.
Kész a Váli Birtok amfórás kéknyelűje

Kész a Váli Birtok amfórás kéknyelűje 

A nagy sikerű 2022-es évjárat után ismét elkészült az egyik legkülönlegesebb fehérbor, a Váli Kéknyelű Amfóra Ágyús-dűlő 2024.
Sáppusztán készítik Magyarország legjobb pálinkáját

Sáppusztán készítik Magyarország legjobb pálinkáját 

Az idei megmérettetésre 36 pálinkafőzde 301 pálinkával nevezett, 57 arany, 127 ezüst és 89 bronz minősítést, valamint 23 champion díjat osztottak ki.
Sörcsapolási titkok Múzeumok Éjszakáján

Sörcsapolási titkok Múzeumok Éjszakáján 

Történelem, sörkultúra és különleges kóstolók június 20-án a Múzeumok Éjszakáján a Dreher Sörmúzeum jóvoltából.
Lángok, koktélok és világkonyha  – kerti partival ünnepel a fővárosi bisztró

Lángok, koktélok és világkonyha – kerti partival ünnepel a fővárosi bisztró 

Tízéves jubileumi programsorozatának következő állomásaként egy rendhagyó nyáresti eseményre invitálja vendégeit A Kert Bisztró.
Olasz luxus Budapesten – megnyílt a Cova

Olasz luxus Budapesten – megnyílt a Cova 

Milánó egyik legrégebbi és legpatinásabb Maisonja hivatalosan is megnyitotta kapuit Budapesten, Európa szívében.
Michelin-kalauz: Szlovénia tovább erősít

Michelin-kalauz: Szlovénia tovább erősít 

A legmagasabb, háromcsillagos minősítést továbbra is őrzi a Hisa Franko, Ana Ros étterme.
A Master Good reagált a vállalatot érintő állításokra

A Master Good reagált a vállalatot érintő állításokra 

A cégcsoport közleményben reagált az elmúlt napokban megjelent, a vállalat működését érintő állításokra.
Villányi bor a világ élvonalában

Villányi bor a világ élvonalában 

Nemzetközi elismerés a Jammertal Borbirtoknak.

Interjú

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén 

Látogatás egy kortárs erdei házban a szakértővel – személyes élményeken keresztül.
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?

Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón? 

Éliás Balázs navigációs tiszttel nemzetközi karrierjének állomásairól, egy óceánjáró fedélzetén végzett munkájáról és a tengeri hajózás mindennapi kihívásairól beszélgettünk.
Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről

Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről 

Tihanyi Klárát, a HUNGEXPO stratégiai és üzletfejlesztési igazgatóját kérdeztük, aki a Lyonból indult SIRHA mintájára létrehozott hazai eseményt a kezdetektől fogva szervezi és irányítja.