100 oldalon 112 utazás

Szeptember közepén megjelent a Fehérvár Travel 2018-19. évi téli katalógusa. A 100 oldalas kiadvány 58-féle társasutazást kínál 112 időpontban. Ezek között 32-féle egzotikus és 26-féle európai buszos utazás található - tájékoztatott pénteken a Fehérvár Travel.

Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?

Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.

Adja fel hirdetését!

Mint minden évben, most is várnak újdonságok az utazni vágyókra a Fehérvár Travelnél, például a „Hongkong, Makaó, Tajvan” valamint az „Advent Zágrábban és Grabovnicában” című programok. Újra megtalálható a programfüzetben a „Szilveszter Párizsban” és „A Kölni Karnevál”, valamint az összes program, ami az előző téli katalógusban szerepelt. Az iroda fő egzotikus desztinációi ezen a télen a következők lesznek: Vietnam, Laosz, Kambodzsa, Thaiföld, Malajzia, India, Dél-Afrika, Argentína, Brazília, Peru, Mexikó, Jamaica, USA, Ausztrália és Új-Zéland.

A buszos utazások többsége az adventi időszakban indul, de szilveszteri és karneváli utazások is szerepelnek a kiadványban. Az iroda a téli időszakban is „5*-os indulási garanciával” hirdeti programjait. Október 11-ig minden program előfoglalási kedveszménnyel foglalható.

A Fehérvár Travel ezúton is szeretné megköszönni a több száz utazásközvetítő partnerének a munkáját. Nekik is köszönhető, hogy a 2018-as évben is eddig az iroda minden meghirdetett csoportja megvalósult.

Forrás: Turizmus Online


EU Tanács: véglegesek a légi utasok jogait erősítő szabályok

EU Tanács: véglegesek a légi utasok jogait erősítő szabályok 

Az új rendelkezések több új jogosultságot is bevezetnek.
Újabb csavar az EasyJet felvásárlásában

Újabb csavar az EasyJet felvásárlásában 

Bejelentkezett egy újabb ajánlattevő.
Wizz Air: bázisnyitások Spanyolországban

Wizz Air: bázisnyitások Spanyolországban 

Az ultrafapados légitársaság novemberben nyitja meg első operatív bázisait Spanyolországban.
Kikapott Norvégia – a norvég légitársaság egy napra British Airways lett

Kikapott Norvégia – a norvég légitársaság egy napra British Airways lett 

A közösségi média egyik legszórakoztatóbb légitársasági akcióját eredményezte a labdarúgó-világbajnokság negyeddöntője.
Jövőre Belgiumba készül? Akkor van egy rossz hírünk

Jövőre Belgiumba készül? Akkor van egy rossz hírünk 

Fizetőssé válnak a belga autópályák 2027-től kezdődően.
Egyre több Airbus a fellegekben

Egyre több Airbus a fellegekben 

Az Airbus kiszállításai mintegy 15 százalékkal nőttek az első fél évben.
Vasútfejlesztés Székesfehérvár és a Balaton között

Vasútfejlesztés Székesfehérvár és a Balaton között 

Új vasúti beruházás előkészítése a balatoni vasútvonal Szabadbattyán–Lepsény szakaszának fejlesztésére, amelynek célja, hogy két vágányon, 160 kilométer/órás sebességgel lehessen haladni.
Új arcfelismerő rendszer a katari légikötőben

Új arcfelismerő rendszer a katari légikötőben 

Új biometrikus szolgáltatást vezetett be a dohai Hamad Nemzetközi Repülőtér és a Qatar Airways.
Rangos díjjal jutalmazták a taiwani légitársaságot

Rangos díjjal jutalmazták a taiwani légitársaságot 

Az EVA Air a világ legjobb nemzetközi légitársasága a Travel + Leisure World's Best Awards 2026 rangsorában.
Változik a kerékpárszállítás a BKK buszokon

Változik a kerékpárszállítás a BKK buszokon 

Egy járművön egyszerre egy kerékpár szállítható, amelyet az utazás idejére a kijelölt helyen biztonságosan rögzíteni kell.

Interjú

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén 

Látogatás egy kortárs erdei házban a szakértővel – személyes élményeken keresztül.
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?

Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón? 

Éliás Balázs navigációs tiszttel nemzetközi karrierjének állomásairól, egy óceánjáró fedélzetén végzett munkájáról és a tengeri hajózás mindennapi kihívásairól beszélgettünk.
Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről

Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről 

Tihanyi Klárát, a HUNGEXPO stratégiai és üzletfejlesztési igazgatóját kérdeztük, aki a Lyonból indult SIRHA mintájára létrehozott hazai eseményt a kezdetektől fogva szervezi és irányítja.