Az első maraton sikerét követően a tavalyi második Nemzetközi Jeruzsálem Maratonon már több mint 10.000 futó vett részt a világ 40 országából, köztük egy népes futócsapat hazánkból. A 2013-as maraton március 1-jén lesz. A teljes maraton mellett lesz félmaraton és 10 km-es futás is. A Jeruzsálem Maratonon a futók páratlan természeti és történelmi környezetben versenyezhetnek, a verseny útvonala a város központi és történelmi emlékhelyei között vezet, háttérben Jeruzsálem egyedülálló és varázslatos látképével. A maratont közvetlenül megelőzi a háromnapos Egészség és Fitnesz Expo a jeruzsálemi International Convention Center-ben. A Jeruzsálem Maraton hivatalos fuvarozó partnere, az EL AL kedvezményes ajánlatokkal készül az egyéni és csoportos résztvevők számára, közölte a légitársaság hazai igazgatója.
3. Nemzetközi Jeruzsálem Maraton
2013. március 1-jén rendezik meg a jövő évi 3. Nemzetközi Jeruzsálem Maratont, tájékoztatott Váradi János, az EL AL magyarországi igazgatója.
Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?
Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.
EU Tanács: véglegesek a légi utasok jogait erősítő szabályok
Az új rendelkezések több új jogosultságot is bevezetnek.
Újabb csavar az EasyJet felvásárlásában
Bejelentkezett egy újabb ajánlattevő.
Wizz Air: bázisnyitások Spanyolországban
Az ultrafapados légitársaság novemberben nyitja meg első operatív bázisait Spanyolországban.
Kikapott Norvégia – a norvég légitársaság egy napra British Airways lett
A közösségi média egyik legszórakoztatóbb légitársasági akcióját eredményezte a labdarúgó-világbajnokság negyeddöntője.
Jövőre Belgiumba készül? Akkor van egy rossz hírünk
Fizetőssé válnak a belga autópályák 2027-től kezdődően.
Egyre több Airbus a fellegekben
Az Airbus kiszállításai mintegy 15 százalékkal nőttek az első fél évben.
Vasútfejlesztés Székesfehérvár és a Balaton között
Új vasúti beruházás előkészítése a balatoni vasútvonal Szabadbattyán–Lepsény szakaszának fejlesztésére, amelynek célja, hogy két vágányon, 160 kilométer/órás sebességgel lehessen haladni.
Új arcfelismerő rendszer a katari légikötőben
Új biometrikus szolgáltatást vezetett be a dohai Hamad Nemzetközi Repülőtér és a Qatar Airways.
Rangos díjjal jutalmazták a taiwani légitársaságot
Az EVA Air a világ legjobb nemzetközi légitársasága a Travel + Leisure World's Best Awards 2026 rangsorában.
Változik a kerékpárszállítás a BKK buszokon
Egy járművön egyszerre egy kerékpár szállítható, amelyet az utazás idejére a kijelölt helyen biztonságosan rögzíteni kell.
Interjú
Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén
Látogatás egy kortárs erdei házban a szakértővel – személyes élményeken keresztül.
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?
Éliás Balázs navigációs tiszttel nemzetközi karrierjének állomásairól, egy óceánjáró fedélzetén végzett munkájáról és a tengeri hajózás mindennapi kihívásairól beszélgettünk.
Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről
Tihanyi Klárát, a HUNGEXPO stratégiai és üzletfejlesztési igazgatóját kérdeztük, aki a Lyonból indult SIRHA mintájára létrehozott hazai eseményt a kezdetektől fogva szervezi és irányítja.