Akciós repüléseket árul honlapján a Budapest Airport

Ismét új kezdeményezéssel bővíti online szolgáltatásait honlapján a Budapest Airport.

Mostantól a repülőteret üzemeltető cég weboldalán akciós légitársasági ajánlatok közül válogathatnak az utazni vágyó látogatók. Az új szolgáltatás segítségével számos Budapestről üzemelő légitársaság ajánlatai közül választhatnak azok a látogatók, akik ferihegyi indulással tervezik utazásukat. A www.bud.hu oldalt megnyitva a nyitólapon közvetlenül megtalálhatóak az előnyös árakat kínáló légitársasági ajánlatok.

Kam Jandu légiközlekedési üzletág-igazgató elmondta: „A hirdetések között Budapestről közvetlenül, illetve átszállással elérhető célállomások egyaránt szerepelnek, ily módon lehetőségek széles választékát ajánlva ügyfeleinknek. Ugyanakkor a felület elérhetőségét és láthatóságát is javítottuk a honlapon, így biztos vagyok benne, hogy ezáltal egy rendkívül előnyös eszközt biztosítunk a honlap látogatói számára.”

A szolgáltatás hétfőn indult, és az eddigi tapasztalatok szerint a rendszer egyértelműen jól vizsgázott, hiszen a légitársaságok valamint az utazóközönség érdeklődése napról napra növekvő tendenciát mutat. A kezdés napján már az első órában 15 ajánlat közül szemezgethettek az érdeklődők és a hirdetések száma azóta is egyre bővül.

A Budapest Airport legutóbbi online újítása az internetes foglalási rendszer júliusi sikeres bevezetése volt. Csupán három hónapot kellett várni arra, hogy ez kedvezményes ajánlatokkal egészüljön ki és fejlődjön tovább. Hardy Mihály, vállalati kapcsolatok igazgató elmondta: „A Budapest Airport legfrissebb online újításával ismételten lehetőséget kívánunk nyújtani az utazóknak és a légitársaságoknak, hogy egy új értékesítési csatorna segítségével találjanak egymásra. A szolgáltatások folyamatos javítására ugyanis hatalmas piaci igény mutatkozik, amit a repülőtér honlapját nap mint nap felkereső látogatók nagy száma is jól bizonyít.”


Mesél a török légitársaság

Mesél a török légitársaság  

Érkezik a Turkish Airlines Podcast második évada.
Közvetlen légijárat Budapest és Kuvaitváros között

Közvetlen légijárat Budapest és Kuvaitváros között 

A Jazeera Airways járata heti kétszer közlekedik.
Kényszerleszállást hajtott végre egy Ryanair-gép röviddel az indulását követően

Kényszerleszállást hajtott végre egy Ryanair-gép röviddel az indulását követően 

A Berlinből Milánóba tartó járaton 179 utas és hat fős személyzet tartózkodott.
Rangos díj a Turkish Airlines teherszállító üzletágának

Rangos díj a Turkish Airlines teherszállító üzletágának 

A Turkish Cargo elnyerte a „Cargo Airline of the Year – Global” díjat a 2025-ös World Air Cargo Awards gálán.
Scoot: Bécs-Szingapúr járatindítás

Scoot: Bécs-Szingapúr járatindítás 

Ünnepélyes keretek között fogadták Bécsben az első közvetlen szingapúri járatot.
Több ország is csatlakozott a spanyolok poggyászcsatájához

Több ország is csatlakozott a spanyolok poggyászcsatájához 

Tizenkét ország fogyasztóvédelmi szervezete csatlakozott a spanyol kezdeményezéshez.
IATA: nyereség a szélsőséges időjárás ellenére

IATA: nyereség a szélsőséges időjárás ellenére  

A Nemzetközi Légi Szállítási Szövetség (IATA) szerint a légitársaságok a gazdasági és geopolitikai bizonytalanságok ellenére is erős nyereséggel számolhatnak 2025-ben.
Újabb légitársaságok az uniós tiltólistán

Újabb légitársaságok az uniós tiltólistán 

A listára valamennyi Suriname-ban és Tanzániában engedélyezett légi fuvarozó felkerült.
Épülhet a repülőtéri gyorsvasút

Épülhet a repülőtéri gyorsvasút 

A beruházás előkészítése az ezt részletező kormányhatározat alapján elkezdődött, a koncessziós pályázatokat fél éven belül kiírhatják.
Kompjárat indult Dubrovnik és Kotor között

Kompjárat indult Dubrovnik és Kotor között 

A politikus közölte, az új kompjárattal erősíteni kívánják a baráti és gazdasági kapcsolatokat a két ország között.

Interjú

Nagybor vagy semmi

Nagybor vagy semmi 

A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.
Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk 

Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.
Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban 

Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.