A Germanwings számol a sztrájk légiforgalomra gyakorolt következményeivel, és sajnálatát fejezi ki, hogy ennek hatását az utasok érezhetik. A Germanwings helyettesítő menetrendet készített elő, amelyet folyamatosan aktualizál a www.germanwings.com honlapon. Azon utasok számára, akik a sztrájk idejére megvásárolt repülőjegyüket módosítani szeretnék, a Germanwings egyszeri díjmentes átfoglalási lehetőséget kínál egy másik Germanwings-járatra. Ennek feltétele, hogy az eredeti járatra tervezett repülőjegy foglalása 2010. február 16-án 23:59 óráig megtörténjen, hogy az új utazási dátum 2010. március 25. előtti időszakra vonatkozzon, és hogy a járat indulási helye és célállomása változatlan maradjon. A Germanwings call center Magyarországról az alábbi telefonszámon érhető el: 06 91110 110.
Hétvégi pilótasztrájk a Germanwings-nél
A németországi pilótákat tömörítő szakszervezet, a Vereinigung Cockpit a Germanwings pilótáit sztrájkra buzdította a 2010. február 22-25. közötti időszakban.

Slow train: az új trend
Néha azok a legemlékezetesebb utazások, amelyeken lassan haladunk.

Ideiglenes forgalomkorlátozások a fővárosban
Gyűlést jelentettek be az Erzsébet hídra, jelentős fennakadásokra kell kedd délutántól számítani.

Szlovák szigor: határellenőrzés Magyarország és Ausztria felé
A döntés néhány nappal azután született, hogy egy újabb településen is kimutatták a száj- és körömfájás fertőzést.

Bővülő légi kapcsolatok: fókuszban az amerikai járatindítások
Valentínyi Katalin (Budapest Airport) aktualitásokról, a jövőbeli tervekről az MSZÉSZ budapesti régióülésén.

Ha Ausztria felé indul, ezzel számoljon
Jelentős a torlódás a magyar-osztrák határszakasz több átkelőjénél.

airBaltic: új megoldás a módosítások kezeléséhez
A lett légitársaság bejelentette új fejlesztését.

Új prémium turista osztály ennél a légitársaságnál
Idén nyártól az EVA AIR Bécs–Tajpej járatain utazók élvezhetik az új Prémium Turista osztály kényelmét.

Balkán Jeruzsálemnek hívják – a török légitársaság felvette célállomásai közé
Ohrid, Észak-Macedónia egyik gyöngyszeme, az ország egyik legrégebbi és legszebb városa.

Indul a légi expressz csomagkézbesítő szolgáltatás
Közel négy évtizedes szállítmányozási tapasztalatára építve az Emirates légitársaság elindította csomagküldő szolgáltatását.

Új koncepció a Wizz Airnél
Ízelítő a légitársaság legújabb stratégiai terveiről, amelyek a fenntarthatóságot, az innovációt és az ügyfélcentrikus gondolkodást helyezik előtérbe.
Interjú

Nagybor vagy semmi
A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk
Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban
Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.