Megérkezett Törökországból a Green Travel PartyJárata

180 fővel a fedélzetén indult el a PartyJárat Törökországba, hogy a szezon végi fáradtságot hatalmas partikkal és némi munkával megfűszerezve pihenjék ki.

A parti már a repülőgépen elkezdődött, ahol a felszállást hatalmas ováció üdvözölte, majd a hangulatot a személyzet által felszolgált pezsgő emelte a magasba.

Első este a Long Beach Harmonyban található Tropicana Disco varázslatos környezete és DJ Junior zenéje vette le lábáról a vendégeket. A partyjárat tiszteletére fellőtt tűzijáték csak emelt a hőfokon, ami reggel négyig nem lankadt.



Második nap napközben a munka vette át a főszerepet, amit a kevés alvással töltött óraszám se akadályozott, sőt a szervező legnagyobb meglepetésére könnyen és lazán vett a partisereg! A 2016-os nyári szezonban fontos szerepet játszó Kirman Hoteleket mutatták be rekord sebességgel, hogy utána minél előbb elfoglalhassák második szállásukat a Voyage Hotel Belekben.

Az este és az éjszaka a beleki régió prémium szállodájában, a Maxx Royal Belekben folytatódott, amit Göktas Merdol cégvezető tulajdonos köszöntője és rövid prezentációja indított el.

Ennek során megemlítette, hogy a nyári főszezonban 19 charterjárat volt a csúcs, ami Törökországba közlekedett teltházzal. Pár mondatban említést tett a nemrég vásárolt 10 MAN buszról és az Isztambulban található vízumközpontról is.

A Voyage és Maxx Royal hotelek bemutatása után egy soha el nem felejthető vacsora, majd a DJ Bárány Attila és DJ Junior által húzott talpalávaló ismét reggel négyig tartotta ébren a ParytJárat meghívott vendégeit.

Az utolsó napon közel 30 fokban a napozásé és a pihenésé volt a főszerep. A hazaúton egy fáradt, de Budapestre egy élményekkel teli csapat érkezett meg.

Volt itt minden, folyt a pezsgő, tűzijáték, parti, tánc hajnalig, de a Green Travel a munkát se hagyta ki, ezzel is segítve az értékesítés és hangsúlyozva, hogy az egyik nem tud a másik nélkül működni.

Az utazásszervező nem áll meg: már most készülnek a Work-Showra, a katalógusbemutatóra és Utazás kiállításra, hogy a szokásos színvonalon tudják partnereiket kiszolgálni a jövőben is.


Nosztalgiajáratok a Gyermekvasúton

Nosztalgiajáratok a Gyermekvasúton 

A tavaszi szünetben nosztalgiajáratok közlekednek.
Kína visszaküldött a gyártónak egy vadiúj Boeing repülőgépet

Kína visszaküldött a gyártónak egy vadiúj Boeing repülőgépet 

Az utasszállító gép 55 millió dolláros ára 125 százalékkal nőtt volna az Amerikai Egyesült Államokban bevezetett kétoldalú vámok miatt.
Elindult a dunai hajózási szezon

Elindult a dunai hajózási szezon 

Korszerűbb belső terek, kávéházi hangulat, vacsorahajók.
A SIA felújítja a szingapúri reptéren lévő váróhelyiségeit

A SIA felújítja a szingapúri reptéren lévő váróhelyiségeit 

A Singapore Airlines felújítja a Changi repülőtéren lévő váróit.
Jön a nyár, érkeznek az új Flixbus-ok

Jön a nyár, érkeznek az új Flixbus-ok 

2025-ben 15 százalékkal több úti cél érhető el, mint tavaly.
Jönnek az új Bubik

Jönnek az új Bubik 

Teljes megújuláson megy keresztül a fővárosi közbringarendszere.
Légügyi cég stratégiai megállapodása az egyre szeszélyesebb időjárás miatt

Légügyi cég stratégiai megállapodása az egyre szeszélyesebb időjárás miatt 

A HungaroControl szorosabb együttműködésbe kezdett hazánk meteorológiai szolgáltatójával, a HungaroMet-tel.
Fent a fedélzeten az utas, és nem tudja hová tart a SAS

Fent a fedélzeten az utas, és nem tudja hová tart a SAS 

Az utasok csak a landolás után tudják meg, hova érkeztek.
Kedden, szerdán ne a megszokott rutinból közlekedjen Budapesten!

Kedden, szerdán ne a megszokott rutinból közlekedjen Budapesten! 

Mert a fővárosban kedd délutántól szerda estig tartó gyűlés miatt ismét jelentős torlódásokra kell számítani.
Egyetlen szendvics sem vihető be az Egyesült Királyságba

Egyetlen szendvics sem vihető be az Egyesült Királyságba 

Az európai kontinens több országában terjedő fertőző száj- és körömfájás miatt a hús- és tejtermékek személyes célú behozatali tilalmát kiterjesztik az összes uniós tagállamra.

Interjú

Nagybor vagy semmi

Nagybor vagy semmi 

A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.
Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk 

Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.
Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban 

Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.