A csapatnak nem szegte kedvét az esős idő, megtekintették a Robinson Tours programjában szereplő látványosságokat: a Péter-Pál erődöt, az Auróra cirkálót, az Ermitázst, illetve Carszkoje Szelot és Peterhofot. A hajókirándulás a Neva-folyón és éjjeli programként a hidak nyitásának fotózása vidám hangulatban telt.
Szentpétervár méltán híres az Észak Velencéje elnevezésről, különböző építészeti jegyei elvarázsolják az oda látogatót. Több mint 600 palotája és különböző vallású templomai épületről épületre ámulatba ejtenek. A város 42 szigeten helyezkedik el, s ennek köszönhetően egyedi hangulatot áraszt az utcáit átszelő folyóival és hídjaival.
Május végétől június végéig tartó „Fehér éjszakák” nyűgözik le az ide utazót, az olykor előforduló felhők dacára még éjjel 1 órakor is világosban sétálhat a Nevsky sugárúton, s fogyaszthatja kései vacsoráját.
A Robinson Tours study tour résztvevői Szentpétervárra a UTAir közvetlen, menetrendszerinti járatával utaztak.
Robinson Tours tanulmányút Szentpéterváron
Május 28. és június 1. között Szentpéterváron járt a Robinson Tours és viszonteladó partnerei az ország minden tájáról.

Az izraeli miniszterelnök látogatása miatt gyakorlatilag lezárják fél Budapestet
Az izraeli miniszterelnök, Benjamin Netanjahu látogatása miatt április 6-ig megváltozik a főváros forgalmi rendje.

Megérkezett az első járat Máltáról Debrecenbe
Sikeresen landolt a Universal Air légitársaság Máltáról érkező első menetrendszerű járata vasárnap délután.

Csoportok figyelmébe: vonaton, buszos utazáshoz előzetes regisztráció kell
Előzetesen regisztrálni kell a csoportos utazás tervét a MÁV-csoport honlapján.

Budapest Airport nyári kínálata: 200 járat, 136 úti célra
A kínálatban új célállomások és légitársaságok is szerepelnek.

Indul a nyári menetrend: heti 55 budapesti járatpár az Air France-KLM-mel
A hétvégi nyári időszámításra átállással életbe lép az Air France-KLM nyári menetrendi időszaka.

Indul a Balatonnál a hajózási szezon
Elindult a személyhajózási szezon a Balatonon.

Szezonális repülőjárat Tel-Aviv és a Balaton között
Június 2. és szeptember 29. között heti két alkalommal közlekedik az Arkia Israeli Airlines Sármellékre.

Ezt nyújtják a légiutas-kísérőknek Dubajban
Már több mint 200 magyar légiutas-kísérő dolgozik a világ legnagyobb nemzetközi légitársaságánál.

Március 29-én különleges élményben lesz része a budapesti reptéren
Aznap rangos zongoraművészek és fiatal tehetségek játszanak a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren kihelyezett zongorákon.

Scotland Yard-jelentés a Heathrow forgalmát megbénító áramkimaradásról
Nincs arra utaló jel, hogy bűncselekmény okozta volna a Heathrow repülőteret megbénító tüzet.
Interjú

Nagybor vagy semmi
A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk
Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban
Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.