Automatizált csomagküldés a FOXPOST-tól

Tavasszal országszerte elérhetővé válik a FOXPOST új, innovatív észak-európai technológiát meghonosító csomagküldő szolgáltatása. A megoldás lényege, hogy a könnyen megközelíthető plázákban és hipermarketekben kihelyezett, praktikus szekrényekből a megrendelő közvetlenül veheti át vagy küldhet csomagot.

A FoxPost Zrt. márciusban debütáló csomagautomata-hálózata az interneten vásárlók és a biztonságos csomagküldési megoldást igénylők számára kínál Kelet-Európában is egyedülálló lehetőséget. Az Észtországból érkező rendszert meghonosító magyar vállalkozás stabil pénzügyi hátterét két hazai kockázati tőke alap, a Finext és Perion együttesen biztosítja.

A FOXPOST kikerülhetetlen láthatóságot biztosít a hamarosan elérhető szolgáltatásnak az ország legnagyobb, akár havi 20 milliós látogatószámot is meghaladó plázáiban és nagyobb élelmiszerboltjaiban. A hálózat tagjai között olyan jól ismert helyszínek is megtalálhatók, mint például a WestEnd City Center, az Arena Plaza vagy az INTERSPAR hipermarketek.

A szolgáltatlás egyik legjelentősebb újítása a beltéri kihelyezés. Ennek köszönhetően ugyanis kiküszöbölhetőek a kedvezőtlen időjárás okozta csomagsérülések, a felhasználók értékei pedig a megszokottnál jóval nagyobb biztonságot élvezhetnek. Az egyszerűen kezelhető automaták magas szintű diszkréciót garantálnak, továbbá mind a küldés, mind az átvétel védett, kellemes környezetben zajlik. A FOXPOST mindezt a helyszínek számának folyamatos bővítésével igyekszik minél több ember számára hozzáférhetővé tenni (induláskor több mint 50 , később pedig 250 automata áll majd rendelkezésre).

A beltéri csomagautomata-rendszer az észt, a finn és az orosz piacokon már jelentős sikereket és szignifikáns piaci részesedést ért el. Itthon már számos webáruház jelezte együttműködési szándékát – az Extreme Digital, a Petissimo, a The Body Shop, a Cipőpláza valamint az eOptika.hu is szeretne együttműködni a FoxPost unikális rendszerével, sőt, a legnagyobb magyar webáruház fejlesztő, az UNAS is segít abban, hogy a FOXPOST szolgáltatásai minél több webáruházban megjelenjenek. A felhasználói élményt központba helyező szolgáltatás kézzelfogható előnyeit pár hónap múlva mindenki megtapasztalhatja.


Kiderült, mikor érdemes repülőjegyet venni

Kiderült, mikor érdemes repülőjegyet venni 

Ha tavasszal szeretnénk utazni, akkor közeli úti célra még vehetünk kedvező árú repülőjegyet.
Ausztria 2024-es turisztikai eredményei

Ausztria 2024-es turisztikai eredményei 

Ausztria számára 2024 különösen sikeres év volt a közép-kelet-európai piacokon.
Utazás Kiállítás 2025: Ciprus, ahol a kultúra és a természet találkozik

Utazás Kiállítás 2025: Ciprus, ahol a kultúra és a természet találkozik 

Mutatós vendégszámok, az igazi profik ősszel indulnak a szigetre.
Járatlan utakon: felfedezésre váró úti célok Franciaországban

Járatlan utakon: felfedezésre váró úti célok Franciaországban 

Vajon szüksége van marketingre a világ egyik leglátogatottabb országának, amely több esetben az overtourismmal is küzd?
Túlzsúfoltság a velencei karneválon

Túlzsúfoltság a velencei karneválon 

Valentin nap hétvégéjén hatalmas tömegű turista áradat lepte el a velencei utcákat és hidakat újabb aggodalmakat keltve a helyiekben.
Jelentős vásárok Brnó-ban a világ szakembereinek

Jelentős vásárok Brnó-ban a világ szakembereinek 

A 2025-ös év ismét gazdagá vásárprogramot hoz a brnó-i vásárterületre, tele nagy jelentőségű eseményekkel különöző iparágak és egyéb szakterületek számára.
Kultúrális központ lehet a spanyol festő szülőháza Sevillában

Kultúrális központ lehet a spanyol festő szülőháza Sevillában 

Kulturális központtá alakítaná Diego Velázquez (1599-1660) világhírű spanyol festő sevillai szülőházát az épületet megvásároló befektetői csoport.
Melyik a jó választás? –10 °C-ban fagyoskodni vagy +16 °C-ban napfürdőzni?

Melyik a jó választás? –10 °C-ban fagyoskodni vagy +16 °C-ban napfürdőzni? 

Az elsőt Budapesten mérik, a második pedig Málta szigetén a most jellemző hőmérséklet.
A jövő fesztiválja Bécsben

A jövő fesztiválja Bécsben 

Áprilisban Bécs ad otthont Európa legnagyobb, a jövő munkahelyeivel foglalkozó rendezvényének.
Rakonczay Gábor 1300 kilométerre a céltól az óceán-átkenuzáson

Rakonczay Gábor 1300 kilométerre a céltól az óceán-átkenuzáson 

A 44 éves magyar sportoló közösségi oldalán ad mindennap helyzetjelentést, de az érdeklődők online is nyomon tudják követni a hajóját.

Interjú

Nagybor vagy semmi

Nagybor vagy semmi 

A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.
Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk 

Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.
Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban 

Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.