Török gasztro show: prémium török büfévacsora utazási ajánlatokkal

Eredjen Szulejmán nyomába, ízlelje meg a török finomságokat, kortyoljon török kávét és közben böngésszen exkluzív utazási ajánlatok között a Gourmand Traveller Club debütáló budapesti rendezvényén!

Február 7-én Szultánok asztala, "Szulejmán nyomában" címmel rendez gasztro showt a Gourmand Traveller Club a budapesti Locavore étteremben.

Az est folyamán 18 fogásos prémium török büfévacsora, kávé- és teasarok, exkluzív all inclusive utazási ajánlatok a török Riviérára és minőségi élőzene várja a vendégeket. Az eseményen fellép Borbás Erika színésznő, énekesnő (a Budapest Voices tagja) és a Mesi Trió – a nemzetközileg is sikeres formáció Isztambul, Milánó és New York után lép fel a Gourmand Traveller Club színpadán.

Az est támogatója a Yunus Emre Enstitüsü Budapesti Török Kulturális Központ.

A vacsora és a program ára 7900 forint, turisztikai szakemberek kedvezményes áron, 6500 forintért vehetnek részt az eseményen.

A részletes programot és a menüt ide kattintva találja.

Időpont: 2015. 02. 07., 19:30
Helyszín: Locavore Restaurant (1016 Budapest, Naphegy utca 67.)

Foglalás és infó:

Vadócz Péter | Sales Manager
[email protected]

Locavore Restaurant | www.locavore.hu
[email protected]

Gourmand Traveller Club
A Gourmand Traveller Club (GTC) egy különleges szórakoztató vacsoraprogram-sorozat. A GTC vacsorák alkalmával szórakoztató show keretében bemutatkoznak a világ vezető konyháinak íncsiklandó fogásai és az adott ország turisztikai látványosságai, amely ezáltal úttörő újdonságnak számít a gasztroesemények között.



Gyógyvizek birodalma – Hogyan újulhat meg a magyar termálturizmus?

Gyógyvizek birodalma – Hogyan újulhat meg a magyar termálturizmus? 

A gyógy- és termálturizmus egyre fontosabb szerepet tölt be, ugyanakkor számos kihívással is szembesül, mint a fenntarthatóság, a piaci elvárások, az orvosi validáció, a vendégigények és a nemzetközi versenyhelyzet.
Jön a VéNégy Fesztivál

Jön a VéNégy Fesztivál 

Július első napjaiban, Nagymarosnál.
Javult a természetes fürdővizeink minősége

Javult a természetes fürdővizeink minősége 

A 2024-ben 288 természetes fürdővizet tartottak nyilván Magyarországon. Ezek közül 193 kiváló, 58 jó és 4 tűrhető minősítést kapott.
Itt a friss TKI index

Itt a friss TKI index 

2025. májusban a turisztikai cégek 70 százalék szolgáltatási árainak növekedéséről számolt be az elmúlt 3 hónapra vonatkozóan az előző év azonos időszakához mérten.
Határon átívelő turisztikai egyesület született

Határon átívelő turisztikai egyesület született 

Megalakult a Fernenet – új határon átnyúló turisztikai egyesület a Fertő-tó térségében.
Életműkiállítás a belvárosi galériában

Életműkiállítás a belvárosi galériában 

Grandiózus életműkiállítással indítja útjára a nyarat a Virág Judit Galéria.
Megújult a legendás gemenci kőkereszt

Megújult a legendás gemenci kőkereszt 

A település központi részén, az árvízvédelmi töltés mellett, az egykori keselyűsi csárda előtt álló emlékművet bárki megcsodálhatja.
Indul a Muslinca Bringakör

Indul a Muslinca Bringakör 

A Muslinca Bringakör egy ingyenes, játékos, felfedező jellegű kerékpáros kihívás.
 Érdekes belföldi úti célok a hosszú hétvégén

Érdekes belföldi úti célok a hosszú hétvégén 

Siófok a legnépszerűbb pünkösdi úti cél belföldön az egyik szállásfoglaló portál friss foglalási adatai szerint a közelgő hosszú hétvégén.
Közel félezer pályázat az idei Virágos Magyarország versenyen

Közel félezer pályázat az idei Virágos Magyarország versenyen 

Az országos környezetszépítő verseny legnépszerűbb kategóriái 2025-ben az Év főtere és az Év fasora.

Interjú

Nagybor vagy semmi

Nagybor vagy semmi 

A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.
Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk 

Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.
Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban 

Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.