Újdonságok a Fehérvár Travel téli katalógusában

Szeptember közepén megjelent a Fehérvár Travel 2017/18.évi téli katalógusa. A 92 oldalas kiadvány 54-féle társasutazást kínál 103 időpontban. Ezek között 31-féle egzotikus és 23-féle európai buszos utazás található.

Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?

Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.

Adja fel hirdetését!

Az iroda fő egzotikus desztinációi ezen a télen a következő országok lesznek: Vietnam, Laosz, Kambodzsa, Thaiföld, Malajzia, India, Dél-Afrika, Argentína, Brazília, Peru, Mexikó, Jamaica, USA, Ausztrália és Új-Zéland. A buszos utazások többsége az adventi időszakban indul, de szilveszteri és karneváli utazások is szerepelnek a programfüzetben.

Természetesen újdonságok is várnak az utazni vágyókra a Fehérvár Travelnél, például A „Tűzföld és Patagónia természeti csodái”, az „Advent Krakkóban és Zakopanéban” és a „Szilveszter Görögországban” című programok. 

A katalógus az új programokon kívül is tartogat néhány újdonságot:

• Ezentúl az egyes programleírásoknál feltüntetik katalógusaikban, hogy melyik utazás hányadik éve szerepel már a Fehérvár Travel kínálatában.

• 2018 januárjától a Fehérvár Travel a katalógusban (és a honlapon) megadott reptéri illeték összegeket nem fogja megváltoztatni, csak abban a rendkívüli esetben, ha az illeték változásának mértéke meghaladja a 10%-ot (akár pozitív, akár negatív irányban).

Erre azonban nagyon kicsi az esély, hiszen az elmúlt években 10%-nál nagyobb változás mindössze a csoportok 1-2%-ánál fordult elő.

Ily módon a reptéri illeték már a jelentkezéskor rákerül az utazási szerződésre, egyszerűsödik az adminisztráció.

• Vidéki utasai számára is tartogat meglepetést az iroda: a katalógusában ajánlott székesfehérvári és budapesti szállodák egyébként is kedvezményes árának felét utazási kedvezmény formájában visszatérítik az azt igénybevevők számára.

• Kora tavasszal, zöld mezős beruházásként elkészült a cég autóbuszainak telephelye, ahol a buszvezetők és a buszok is ideális körülmények között készülhetnek a következő feladatokra.

Az iroda a téli időszakban is „5*-os indulási garanciával” hirdeti programjait.

Október 12-ig minden program előfoglalási kedveszménnyel foglalható.

A Fehérvár Travel ezúton is szeretné megköszönni a több száz utazásközvetítő partnerének a munkáját. Nekik is köszönhető, hogy a 2017-es évben is eddig az iroda minden meghirdetett csoportja megvalósult.


Libegőzés, jógamatrac és sok boldog kutya – élmények Eplényben

Libegőzés, jógamatrac és sok boldog kutya – élmények Eplényben 

Van valami egészen különleges abban, amikor a lefelé néző kutyapózt egy (vagy több) valódi kutyával az oldalunkon csinálhatjuk. Eplényben, a Síaréna Vibe Parkban kipróbálhattuk.
Sztrájkhullám az IKEÁ-nál, meglepetéseket ígérnek a dolgozók

Sztrájkhullám az IKEÁ-nál, meglepetéseket ígérnek a dolgozók 

Hétvégén is tartott az IKEA-dolgozók sztrájkja, tájékoztatta Karsai Zoltán, a Kereskedelmi Alkalmazottak Szakszervezetének (KASZ) elnöke az MTI-t.
Esernyőkkel a klímatörvényért a Városligetben

Esernyőkkel a klímatörvényért a Városligetben 

Látványos figyelemfelhívó akcióval sürgették egy új, átfogó klímatörvény megalkotását pénteken a pesti Városligetben.
Előkelő díj a füredi strandnak

Előkelő díj a füredi strandnak 

A balatonfüredi Kisfaludy Strand a Balaton legjobbja.
Nemzetközi fotográfiai központ a Margit-negyedben

Nemzetközi fotográfiai központ a Margit-negyedben 

A csaknem 600 négyzetméteres térben a tervek szerint három moduláris kiállítótér, könyvtár, kutatószoba és workshop-helyiség kap helyet.
Melyik Magyarország legnépszerűbb kisvasútja?

Melyik Magyarország legnépszerűbb kisvasútja? 

Annyit segíthetünk: nem, nem a felcsúti kisvasút a befutó – még az első tízbe sem fér bele.
Esti kertlátogatásokkal és különleges programokkal vár a veszprémi várnegyed

Esti kertlátogatásokkal és különleges programokkal vár a veszprémi várnegyed 

Meghosszabbított nyitva tartással és új élményprogramokkal készül a nyári szezonra a veszprémi várnegyed.
Három napon át csak a jazz Miskolcon

Három napon át csak a jazz Miskolcon 

Még e hónapban érkezik a Miskolci Dixie és Jazz Fesztivál.
Jönnek a Perseidák!

Jönnek a Perseidák! 

2026-ban a Perseidák mellett egy részleges napfogyatkozás is különleges programokat ígér a Hortobágyon.
Világzene és francia életérzés a Duna-parton

Világzene és francia életérzés a Duna-parton 

Ismét Utcabált rendez a Francia Intézet.

Interjú

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén 

Látogatás egy kortárs erdei házban a szakértővel – személyes élményeken keresztül.
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?

Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón? 

Éliás Balázs navigációs tiszttel nemzetközi karrierjének állomásairól, egy óceánjáró fedélzetén végzett munkájáról és a tengeri hajózás mindennapi kihívásairól beszélgettünk.
Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről

Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről 

Tihanyi Klárát, a HUNGEXPO stratégiai és üzletfejlesztési igazgatóját kérdeztük, aki a Lyonból indult SIRHA mintájára létrehozott hazai eseményt a kezdetektől fogva szervezi és irányítja.