Körömi Anna az év rendezvényszervezője

A Magyarországi Rendezvényszervezők és Szolgáltatók Szövetsége /MaReSz/ már 15 éve ítéli oda „Az Év Rendezvényszervezője” címet, amelyet 2015-ben Körömi Anna az Event & More alapító partnere vehetett át, a tegnap megrendezett Turisztikai Évadnyitó Fogadáson. A Budafoki Borfesztivál, az Infotér Konferencia, a Mercedes-Benz Családi Nap, a 2015-ös Mercedes-Benz Fashion Week Central Europe és még számos más jelentős esemény szervezésében is közreműködő Event & More Produkciós Iroda és az LWp Kommunikációs Ügynökség által alkotott cégcsoport közös munkáit idén is több szakmai díjjal ismerték el.

Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?

Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.

Adja fel hirdetését!

A MaReSz a 15 éve alapított kitüntetéssel minden évben azon személy munkáját ismeri el, akinek rendezvényszervező tevékenysége szakmailag és erkölcsileg is egész pályafutása alatt példamutató, és legalább 10 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik. Körömi Anna Pancsa közel 20 éves rendezvényszervezői múlttal vezeti az Event & More Produkciós Iroda csapatát, amely a közös tulajdonosi hátterű LWp Kommunikációval együtt integrált kommunikációs szolgáltatásokat nyújt: szakmai, vállalati és lakossági rendezvények kreatív tervezése, szervezése és lebonyolítása mellett kommunikációs kampányok tervezése, tanácsadás, PR-, digitális- és online szolgáltatások formájában. A két ügynökség tulajdonosi körét: Körömi Anna, Weichinger Nóra, Lenhardt Anita és Vizkelety József alkotja.



2015-ben az Event & More és az LWp Kommunikáció több közös projektjét is jutalmazták szakmai elismerésekkel:

- Körömi Anna, az év rendezvényszervezője, MARESZ

- K&H Vigyázz, Kész, Pénz! pénzügyi vetélkedő
o CSR kategória, arany díj, Kreatív Prizma PR verseny 2015
o PR megoldások / CSR megoldás, bronz penge, Aranypenge 2015

- Zoltán, a farkasember, Discovery Channel
o esemény, mint pr-eszköz kategória, ezüst díj, Kreatív Prizma PR verseny 2015

- Európa Pont blog,
o Weboldal-Intranet-Microsite kategória, ezüst díj, Kreatív Prizma PR verseny

- TLC Hógömb, Discovery Channel
o rendezvényes megoldások, lakossági rendezvények, shortlist jelölés, Lollipop 2015


Libegőzés, jógamatrac és sok boldog kutya – élmények Eplényben

Libegőzés, jógamatrac és sok boldog kutya – élmények Eplényben 

Van valami egészen különleges abban, amikor a lefelé néző kutyapózt egy (vagy több) valódi kutyával az oldalunkon csinálhatjuk. Eplényben, a Síaréna Vibe Parkban kipróbálhattuk.
Sztrájkhullám az IKEÁ-nál, meglepetéseket ígérnek a dolgozók

Sztrájkhullám az IKEÁ-nál, meglepetéseket ígérnek a dolgozók 

Hétvégén is tartott az IKEA-dolgozók sztrájkja, tájékoztatta Karsai Zoltán, a Kereskedelmi Alkalmazottak Szakszervezetének (KASZ) elnöke az MTI-t.
Esernyőkkel a klímatörvényért a Városligetben

Esernyőkkel a klímatörvényért a Városligetben 

Látványos figyelemfelhívó akcióval sürgették egy új, átfogó klímatörvény megalkotását pénteken a pesti Városligetben.
Előkelő díj a füredi strandnak

Előkelő díj a füredi strandnak 

A balatonfüredi Kisfaludy Strand a Balaton legjobbja.
Nemzetközi fotográfiai központ a Margit-negyedben

Nemzetközi fotográfiai központ a Margit-negyedben 

A csaknem 600 négyzetméteres térben a tervek szerint három moduláris kiállítótér, könyvtár, kutatószoba és workshop-helyiség kap helyet.
Melyik Magyarország legnépszerűbb kisvasútja?

Melyik Magyarország legnépszerűbb kisvasútja? 

Annyit segíthetünk: nem, nem a felcsúti kisvasút a befutó – még az első tízbe sem fér bele.
Esti kertlátogatásokkal és különleges programokkal vár a veszprémi várnegyed

Esti kertlátogatásokkal és különleges programokkal vár a veszprémi várnegyed 

Meghosszabbított nyitva tartással és új élményprogramokkal készül a nyári szezonra a veszprémi várnegyed.
Három napon át csak a jazz Miskolcon

Három napon át csak a jazz Miskolcon 

Még e hónapban érkezik a Miskolci Dixie és Jazz Fesztivál.
Jönnek a Perseidák!

Jönnek a Perseidák! 

2026-ban a Perseidák mellett egy részleges napfogyatkozás is különleges programokat ígér a Hortobágyon.
Világzene és francia életérzés a Duna-parton

Világzene és francia életérzés a Duna-parton 

Ismét Utcabált rendez a Francia Intézet.

Interjú

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén

Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén 

Látogatás egy kortárs erdei házban a szakértővel – személyes élményeken keresztül.
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?

Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón? 

Éliás Balázs navigációs tiszttel nemzetközi karrierjének állomásairól, egy óceánjáró fedélzetén végzett munkájáról és a tengeri hajózás mindennapi kihívásairól beszélgettünk.
Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről

Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről 

Tihanyi Klárát, a HUNGEXPO stratégiai és üzletfejlesztési igazgatóját kérdeztük, aki a Lyonból indult SIRHA mintájára létrehozott hazai eseményt a kezdetektől fogva szervezi és irányítja.