Az egyik színpadon a populárisabb zene kedvelői hallgathatják kedvenceiket, a másikon „klasszikusabb” jazzmuzsika szól majd, a harmadik a svingesebb, fúvós jazz „otthona lesz” – írták a közleményben.
Fotó: Debreceni Bor- és Jazznapok
A hazai borászatok mellett határon túli bortermelők és francia borok is lesznek a fesztiválon – jelezték a szervezők, hozzátéve, hogy az idei rendezvényen az olaszrizlingé lesz a főszerep, amiből több mint 25 félét kínálnak majd.
Kovács Pál borakadémikus az MTI-t arról is tájékoztatta, hogy az idén első alkalommal mesterkurzusokat is tartanak az érdeklődőknek.