Összeállt a május végén nyíló négycsillagos budai hotel menedzsmentje

Május 30-án 50 szobás, négycsillagos szálloda nyílik Budán Regnum Residence néven.

A ház igazgatója, Ocskó Mihály feladata a pre-openinggel kapcsolatos teendők ellátása, a megnyitást követően pedig az új hotel operatív irányítása lesz. Ezek mellett a szakember felügyeli a front office és a house keeping munkatársait is. Angolul, németül, franciául és olaszul beszél és a gödi Pólus Palace front office menedzseri posztjáról érkezett. Elérhetősége: [email protected], tel: Tel.: + 36 1/265 50 86, mobil: +36 20/771 03 45 A szálloda értékesítési feladataiért Keresztes Gyöngyvér felel értékesítési igazgatóként, aki korábban az Accent Hotel Management Kft. házaiban front office és értékesítési területen dolgozott. Elérhetősége: Tel.: + 36 1/265 50 80, mobil: +36 20/771 0340 Munkájában Hangrád Lilla sales menedzser segíti, aki korábban a Corinthia Hotel Budapest szállodában dolgozott gyakornokként. Elérhetősége: Tel.: + 36 1/265 5081, mobil: +36 20/771 0341. A Ganz utcában újonnan épült ház szobái az átlagosnál jóval nagyobb alapterületűek: a legkisebbek is 30 négyzetméteresek, az 50 szobából pedig 33 két lakóegységet magában foglaló lakosztály. Ennek megfelelően a szálloda a családok igényeit is képes kielégíteni, de a letisztult formavilággal és a business szolgáltatásokkal elsősorban az üzleti és a corporate vendégekre rendezkedik be. Az üzletemberek számára a nagyméretű lakosztályok hosszú tartózkodásra is ideálisak. A ház tulajdonosa egy ingatlanfejlesztő és – hasznosító társaság, az Aptel Kft. A finanszírozáshoz az MKB bank nyújtott hitelt. Az üzemeltetésben és a szállodaszakmai tanácsadásban a Tourconsult Kft. a cég partnere – mondta el a Napi Turizmusnak Galla Gergő szállodafejlesztési tanácsadó. (Turizmus Online)

Északi stílus új köntösben – ibis Styles nyitás Tallinnban

Északi stílus új köntösben – ibis Styles nyitás Tallinnban 

Az ibis új helyszínekkel erősíti európai pozícióit a régióban.
Több mint 65 ezer spanyol Airbnb-s szálláshely szűnik meg

Több mint 65 ezer spanyol Airbnb-s szálláshely szűnik meg 

Sok spanyol az ilyen rövid távú kiadásokat okolja a lakáshiány súlyosbodásáért.
Szállásfoglalási előrejelzés az idei főszezonra

Szállásfoglalási előrejelzés az idei főszezonra 

Magyarország egyik vezető hotel menedzsment szoftverének friss adatai szerint.
Ötcsillagos Maldív-szigeteki szálláshely a világ legjobb szállodái között

Ötcsillagos Maldív-szigeteki szálláshely a világ legjobb szállodái között  

Az Ayada Maldives elnyerte a TripAdvisor „Best of the Best” címet a 2025-ös Travelers’ Choice Awards keretében.
Fehér ház a kéklő tó partján – születésnapot ünnepelt a Kenese Bay Garden

Fehér ház a kéklő tó partján – születésnapot ünnepelt a Kenese Bay Garden 

Van a Balaton északi partján egy hely, amit, ha egyszer felfedez az ember, szinte biztos, hogy szeretne oda visszatérni.
Átadták az idei Aranynap-díjakat

Átadták az idei Aranynap-díjakat 

Hat magyarországi konferencia és wellness szálloda, valamint rendezvényhelyszín kapott elismerést.
Napfényes fejezet – a Danubius-lánc, köztük a  Danubius Hotel Helia megújulásáról

Napfényes fejezet – a Danubius-lánc, köztük a Danubius Hotel Helia megújulásáról 

A Danubius Hotel Helia – nevéhez méltóan, hiszen a „Helia” a Naphoz kötődőt jelenti – fénylő pont a főváros szállodai kínálatában.
Újabb négy ház a Hilaris Hotels portfóliójában

Újabb négy ház a Hilaris Hotels portfóliójában 

Négy magyarországi szálláshellyel bővül a szállodalánc.
Megkezdődött a 44. Országos Borverseny

Megkezdődött a 44. Országos Borverseny 

Mintegy 2700 palack bor versenyez.
Már fogad vendégeket Hévíz legújabb szállodája

Már fogad vendégeket Hévíz legújabb szállodája 

Az ötcsillag superior minősítésű hotel 285 szobájában több mint 600 vendéget tud fogadni.

Interjú

Nagybor vagy semmi

Nagybor vagy semmi 

A Jammertal Borbirok ( JBB ) társtulajdonosa, dr. Szűcs Róbert a vörösbor helyzetéről, kihívásairól.
Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk

Szerepi Szabolcs: Aki kóstolja a borainkat - többet szeretne tudni róluk 

Borturizmusról és fejlődésről mesélt nekünk az Etyeki Kúria üzletfejlesztési-és cégvezetője.
Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban

Lisa Sigl: Alig várom, hogy új trendeket fedezzek fel a vendéglátásban 

Bemutatjuk a Klasszis TopDesign 2024 zsűrijének egy újabb tagját, a linzi designhotel igazgatóját, Lisa Sigl-t.