Az elmúlt években, 25 intenzív év után lassan eltávolodott a vendéglátástól. Operatívan már egy ideje nem vett részt a Bestia életében, és közben elindult benne az átalakulás. Alapítótársaival ezért most úgy döntöttek, hogy nem folytatják tovább a Bestia működtetését.
„Így ez a fejezet most végleg lezárul.”
- fogalmazott közösségi oldalán Wossala Rozina.
Fotó: Wossala Rozina Facebook oldala
„Talán nincs is ennél időszerűbb pillanat arra, hogy meséljek arról, mi zajlik bennem. A „haladó hedonizmus”, ami egykor az ízekről, élményekről és túláradó intenzitásról szólt, ma már egészen mást jelent számomra. Ma az egészséget jelenti. A biohackinget. A longevity-t. Az örömöt. A valódi emberi kapcsolódást. A fizikai, mentális és spirituális egyensúlyt." – tette hozzá.
A jövőben tehát várható a folytatás: olyan projektekre és tartalmakra kíván fókuszálni, amelyek az egészségesebb, tudatosabb és kiegyensúlyozottabb életmódot helyezik középpontba.